Галичина.Інфо

Вільнодумні митці консонують у Симбіозі

Вільнодумні митці консонують у Симбіозі Гігантська мистецька лабораторія ARTPOLE.IF, яка діятиме 8-12 липня у селі Уніж Івано-Франківської області, її формат та цьогорічна програма надихнули тернопільських митців на ідею нового проекту-перфомансу. Це симбіоз музики, поезії та образотворчого мистецтва, симбіоз, під час якого народжується щось нове. Електронна музична формація «ZSUF», художниця Альона Макух, поетеса Юлія Іванчук та експериментальний вокал від Наталі Багрій, - ось складові "Симбіозу". Прем'єра нової формації нового формату відбудеться 9-го липня.


Ось як описують самі митці свої чуття:
"Одночасно відбувається і переживається мистецтво у різних проявах, ці процеси переплітаються, виникає певна діалогічність, вплив на усі органи чуття. Дотик, колір, слово, форма, звук.
Це ритуал очищення сприйняття. Тонка і в’язка, але пропускна, як сито, субстанція, крізь яку протікає слово і звук. Симбіоз сприйняття на усіх рівнях, усіма органами чуття. Змішання форми, кольору, звуків, слів і ландшафтів, взаємодія та взаємовплив. Ми всі — учасники процесу - окремі частини, але водночас є одним цілим. Хто на кого впливає, що є первинним, а що піддається впливу — не відомо, і, мабуть, цього не потрібно визначати, воно існує одночасно. Рамок не існує. Все спровоковане творчим поривом.
Метою є сам процес і дегерметизація усіх чуттів. На усіх рівнях. Пошук нового змістового поля, яке можна відчути, виходячи за рамки, коли змішується, зливається, перетікає у інші площини те, що існувало автономно, а тепер воно є одним цілим, та все ж сукупністю індивідуальних одиниць. Чимось новим.
Взаємодія, що спричиняє процес. Процес імпульсивного та спонтанного творення. Усі компоненти перегукуються імпровізовано, щиро та вільнодумно. Посилаючись лише на відчуття. Певний стан трансу, де ти сконцентрований на тому, що ти робиш і на відчуттях, які ти абсорбуєш в цей момент. Пропускання через себе. І виливаєш – і усе це у режимі реального часу.
Імпровізовано, щиро, вільнодумно. Особливо хочеться передати останнє. Адже цей фестиваль перегукується з подіями, котрі відбуваються в країні. Тому хочеться показати, що мистецтво — симбіоз, який виходить за рамки, і показує вільну волю, розкритість, безмежність людини, силу духу.
До нашої творчої майстерні можуть долучитись поети та художники і творити під звуки експериментальної музики. У результаті виникне імпровізована галерею просто неба. Дозволимо зовнішньому середовищу та ландшафту тісну взаємодію. Адже ми усі є окремими згустками, чутливими до того, що ми абсорбуємо, які по-своєму реагують і по-своєму відчувають, але ми є частинками один одного, світу, мистецтва та природи. І цей симбіоз ніколи не змінити. За ним ми і хочемо поспостерігати саме в цьому творчому форматі. Але це відбувається щодня і з усіма нами. Це нас збагачує і робить частинками вічності.
"

Міжнародний фестиваль «АртПоле–2014» пройде в селі Уніж Городенківського району Івано-Франківської області з 8 до 12 липня.
Фестиваль «АртПоле» поєднує експериментальну етнічну музику, лендарт та нетрадиційні майстер-класи з традиційних ремесел, сучасні технології і життя просто неба протягом майже тижня. «АртПоле» – це арт-об’єкти і перформанси, майстер-класи, дитяча програма, майстерня казки, документальне кіно і відеопоезія, інтерактивні лекції й дискусії просто неба. Крім того, фестивальне життя триває цілий рік у вигляді клубних концертів, виставок, нових сценаріїв, відео- та аудіоробіт, обміну ідеями, враженнями і емоціями в соціальних мережах.


Отож, проект "Симбіоз" представлять на творчій лабораторії ARTPOLE.IF у середу, 9 липня.
"Юля читатиме поезію, Zsuf гратиме, а я малюватиму. Вона надихатиметься їхньою поезією, Zsuf задаватиме певну інтонацію її текстам. Я слухатиму музику та вірші, в мене виникне певний ресурс, який одночасно з ними реалізую, З цього ми і почнемо. Опісля, до творчості зможуть приєднатися усі охочі. Це щоби читати поезію, або малювати щось. Потім зробимо імпровізовану галерею просто неба, і залишимо роботи там. Так буде вплив ще й зовнішнього середовища на роботи. Вони взаємодіятимуть із ландшафтом", – розповідає художниця Альона Макух.

Також, на цьогорічному фестивалі, відбудеться ще одна премєра, - 11 липня буде презентовано новий проект ATLAS ESTREMO від Юрія Андруховича і гурту KARBIDO (Україна–Польща). А 12 липня, на завершення фестивалю, відбудеться ніч музики за участю виконавців з України, Польщі, Білорусі, Туреччини.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Вільнодумні митці консонують у Симбіозі

топ

  Цей день в історії.
  15 липня:

  1410 — відбулася Грюнвальдська битва між військами Тевтонського ордену та об\'єднаними військами Королівства Польського і Великого князівства Литовського, Руського і Жемайтійського.

  1919 - розпочався перехід урядових структур ЗУНР, галицьких біженців та Галицької армії через р. Збруч. УГА нараховувала 12 піших і одну кінну бригади чисельністю біля 50 тис. вояків, на озброєнні яких знаходилось 603 кулемети і 187 гармат. Разом з тиловими частинами Галицьке військо складало близько 85 тис.

  1920 - польський уряд ухвалив ряд постанов “Про проведення земельної реформи в Західній Україні”, згідно з якими земельна реформа проводилася шляхом парцеляції, тобто поділу великих поміщицьких маєтків на невеликі ділянки (парцели) і продажу їх селянам та осадництва, що передбачало утворення окремих садиб (осад). При цьому землею наділялося першочергово польське населення, щоб збільшити його питому вагу в краї.

  1920 - нота уряду ЗУНР до Найвищої Ради Антанти, в якій закликалося визнати державну самостійність Східної Галичини. З цього моменту екзильний уряд на чолі з Є. Петрушевичем повернувся до старої назви “Західно-Українська Народна Республіка”. Концепція державної самостійності Східної Галичини була схвалена трудовою (УНТП), радикальною (УРП) та християнсько-суспільною (УХСП) партіями.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014