Галичина.Інфо

До Львова приїхав Музей сучасного мистецтва із Кракова

До Львова приїхав Музей сучасного мистецтва із Кракова Цей музей у Львові вперше. На свій дебют привезли відеороботи та фотографії польських авторів, які творили протягом останніх 50 років. Найвідоміший музей сучасного мистецтва Польщі знайомить львівського глядача із так званим критичним мистецтвом. Бо автори піднімають у своїх творах найгостріші теми суспільства, навіть якщо вони незручні для обговорення чи є на межі моралі. Художники стверджують, що мистецтво - це свобода.

Куратор виставки Моніка Козьол зазначила: "На виставці особливо хочемо запрезентувати з-поміж інших авторів двох художників - Збігнєва Ліберу і Артура Жмієвського. Вони творять критичне мистецтво, яке є важливою рисою польського сучасного мистецтва. Вони почали працювати на початку 90-х років, їхні роботи дуже критично зображали тогочасну суспільну ситуацію, яка була у Польщі".

Серією фотографій "Жінка світу" художник Ане Лан, переодягаючись у різних жінок, стирає межі між расами і національностями. А от Лукаш Хоудек звернувся до теми війни, зокрема, згадав факти масових жертв серед мирного населення у сорокових роках на кордоні між Чехією і Німеччиною.

Рекомендовано до перегляду:

» » » До Львова приїхав Музей сучасного мистецтва із Кракова

топ

  Цей день в історії.
  9 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014