Галичина.Інфо

У Львові триває виставка робіт та голосування арт-конкурсу «Квіти в чоботях»

У Львові триває виставка робіт та голосування арт-конкурсу «Квіти в чоботях» До 15 липня у Львові триває виставка конкурсних робіт та голосування за найкращу роботу в рамках цьогорічного арт-конкурсу «Квіти в чоботях». Місце виставки конкурсних робіт: Винотека Café 1 (тераса), площа Катедральна, 5. Організатори запевнили, що для цьогорічного переможця підготований подарунок – вікенд у Кракові, а також багато інших цікавих несподіванок. Переможців акції буде оголошено 16 липня.

Традицію висаджувати оригінальні квіткові композиції у найрізноманітніше взуття та отримувати за це подарунки запровадили у Львові три роки тому. Отож до 15 липня кожен львів’янин та гість міста може відвідати виставку конкурсних робіт на терасі винотеки Cafe1, за адресою: площа Катедральна, 5, і проголосувати за ту роботу, яка найбільше сподобалась.

Голосування відбувається у двох формах. По-перше – це голосування бюлетенями у закладі Cafe1 (50% балів). Кожен відвідувач закладу має можливість проголосувати за будь-яку конкурсну роботу з допомогою бюлетенів. По-друге, голосування у Facebook методом кількості набраних вподобань – Likes (інші 50% балів). Усі конкурсні роботи розміщені в окремому альбомі на сторінці винотеки Cafe1: facebook.com/lviv.cafe1

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові триває виставка робіт та голосування арт-конкурсу «Квіти в чоботях»

топ

  Цей день в історії.
  25 травня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014