Галичина.Інфо

Оголошено тему цьогорічного Тижня актуального мистецтва

Оголошено тему цьогорічного Тижня актуального мистецтва Із 29 серпня до 7 вересня у Львові традиційно відбудеться бієнале contemporary art «Тиждень актуального мистецтва». У зв'язку із ситуацією у нашій країні та світі темою цьогорічного «Тижня» стануть «ментальні війни». На бієнале українські та іноземні митці осмислюватимуть складні проблеми, ситуації, події що генеруються та вкорінюються у свідомості в результаті війни Дійсного та Ментального. Цього року «Тиждень актуального мистецтва» складатиметься із трьох блоків: авторські та кураторські проекти, «Дні мистецтва перфоманс у Львові», «Школа перфомансу», лекції та дискусії. Простором «Тижня» стане історична частина Львова, галереї та виставкові зали. Куратором «Тижня актуального мистецтва» є український митець Влодко Кауфман. Куратором єдиної в Україні «Школи Перфомансу» залишається польський перфомер Януш Балдиґа.

«Як наслідок розгортання складних подій, що розпочались в Україні з листопада 2013 року, ми стали об'єктами постійних інтенсивних переживань і травм, свідками гібридної війни та учасниками війни уяви. Тотальність війни стає видимою, пережитою, присутньою через медіа та наш ментальний простір. Медіа – це інструмент для роботи з часом та умова продукування смислів. Ментальний вимір – умова для конструювання персонального чи колективного реального. Ми переживаємо війни смислів та уяви, невідворотно стаємо учасниками бойових дій у просторі ментального. Ментальне – це головне поле війни Я проти Я», - йдеться на сайті мистецького об’єднання «Дзиґа».

Рекомендовано до перегляду:

» » » Оголошено тему цьогорічного Тижня актуального мистецтва

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014