Галичина.Інфо

Поблизу села під Львовом виявили тонни отруйної речовини

Поблизу села під Львовом виявили тонни отруйної речовини За 200 м від села Рясне-Руське Яворівського району, що на Львівщині, місцеві мешканці виявили тонни невідомої хімічної речовини сірого кольору. Вона пахне аміаком, тож через випари газу місцевим мешканцям болить голова і пересихає в горлі.

«Коли в суботу (5 липня) було сонце, відбувалася (хімічна) реакція, шипіло… був жахливий запах, запах аміаку», – розповіла ZAXID.NET сільський голова Емілія Смакуровська.
Як додала сімейний лікар Лідія Стеф'юк, люди скаржаться на нудоту, блювоту, найбільше потерпають мешканці вулиць, наближених до місцевості з отруйною речовиною.
«Очі сльозили, обличчя і шия почервоніли, почала голова боліти, у понеділок (7 липня) внукові стало дуже погано, почав рвати», – зауважила місцева мешканка Світлана.

Додамо, таємничою речовиною вже зайнялись міліціонери, санстанція й екологи. Загалом забруднено земельну ділянку розміром понад 1 га. За попередніми оцінками, туди вивезли понад 100 вантажних автомобілів речовини. Окрім того, «на відстані 50 м було виявлено кількаразове перевищення аміаку в атмосфері», – розповів начальник міського управління екології та благоустрою Андрій Галушка.
Наразі, що це за речовина і як вона може зашкодити людям та природі – експерти сказати не можуть. Субстанцію ще досліджують. Тим часом екологи вже звернулись до державної екоінспекції, аби та підрахувала, якої шкоди завдано довкіллю.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Поблизу села під Львовом виявили тонни отруйної речовини

Цей день в історії.
18 жовтня:

1918 — у Львові утворено Українську Національну Раду.

1995 — Україна вступила до Ради Європи.

1919 — народився П\'єр Трюдо, прем\'єр-міністр Канади.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014