Галичина.Інфо

Кінець вільнодумства: у школи та вузи повертають політінформацію

Кінець вільнодумства: у школи та вузи повертають політінформацію Депутати Львівської міськради 10-го липня прийняли ухвалу згідно якої у школах та вузах Львівщини відновлять «інформаційно-виховні години». На цих уроках учнів та студентів переконуватимуть в єдиноправильному трактуванні особливостей політичної ситуації в Україні. Ухвалу "Про координацію інформаційної діяльності та захист інформаційної безпеки на території м. Львова у 2014-2016 роках" підтримали 69 депутатів Львівської міської ради. Подібну практику, яка свого часу була поширена в Радянському Союзі, виправдовують військовою агресією з боку Московії, - тобто методом боротьби з відверто авторитарним режимом обрано авторитарну радянську методу!

В документі сказано: "Управлінню освіти департаменту гуманітарної політики провести у навчальних закладах міста Львова інформаційно-виховні години з роз’ясненням політичної ситуації в Україні, агресії російської держави щодо України". У пояснювальній записці уточнено: "...проведення у навчальних закладах м. Львова інформаційно-виховних годин щодо шкідливості ідеології російського фашизму на тему: "Агресія путінської Московії проти України – прояв російського фашизму та шовінізму" та інше". Підписано головою постійної комісії з депутатської діяльності та законності міської ради, депутатом від ВО «Свобода», Любомиром Мельничуком.

Наступним кроком сьогоднішньої влади, очевидно, може стати "полювання на відьом". Допоки ж цього не трапилось, користуючись наявною нагодою, редакція нашого видання має сміливість потрактовувати вищезгадані законодавчі ініціативи як посягання на елементарні права і свободи, зокрема права на інформацію.

Рекомендовано до перегляду:

» » Кінець вільнодумства: у школи та вузи повертають політінформацію

Цей день в історії.
18 жовтня:

1918 — у Львові утворено Українську Національну Раду.

1995 — Україна вступила до Ради Європи.

1919 — народився П\'єр Трюдо, прем\'єр-міністр Канади.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014