Галичина.Інфо

У Львові відкриється перший в Україні дитячий центр здоров’я

У Львові відкриється перший в Україні дитячий центр здоров’я Перший в Україні медичний центр дитячого здоров’я запрацює менше, ніж за рік. Його облаштують у закинутому господарському корпусі у Львові поруч із чорнобильською лікарнею. Медичний центр буде сфокусований на психічному здоров'ї дітей і працюватиме за американським аналогом. Схожі центри вже є в Торонто (Канада) та в Лос-Анджелесі (США). Фінансує цей медичний проект канадський фонд.

«Наш стартовий капітал, яким ми повинні розпоряджатися, – це 500 тис. дол. Ми домовилися з канадським фондом Анни Мазуренко, що вони 50% цього фонду дають як стартовий капітал, а решту коштів дозбирають випускники асоціації канадсько-української парламентської програми», – розповів голова медичного комітету Асоціації випускників КУПП, голова проектів фонду Анни Мазуренко в Україні Антін Кушнір.

Зараз найпоширенішими психічними відхиленнями серед дітей є депресія та стривоженість. Здебільшого батьки не знають, куди податися, як тільки запідозрюють невтішні симптоми в дітей. Новий центр повинен це питання вирішити. Про це розповів директор інституту психічного здоров’я УКУ Олег Романчук.

«Статистика каже, що кожна десята дитина впродовж дитинства має якусь проблему, пов’язану з психічним здоров'ям. Особливість цього центру, що він спробує зробити це так, як в Європі, від «а» до «я». Зробить повноцінну модель, де є належна комплектація, де є належні можливості щодо обстеження і щодо первинних програм», – запевнив Романчук.

Дитячий центр здоров'я сподіваються відкрити вже до Великодня 2015 року.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відкриється перший в Україні дитячий центр здоров’я

Цей день в історії.
18 жовтня:

1918 — у Львові утворено Українську Національну Раду.

1995 — Україна вступила до Ради Європи.

1919 — народився П\'єр Трюдо, прем\'єр-міністр Канади.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014