Галичина.Інфо

У Львові плавці змагаються на Кубку України і на першості країни

У Львові плавці змагаються на Кубку України і на першості країни У Львові понад сімсот плавців визначали з-поміж себе найспритніших. Юніори змагалися за Кубок України, а юнаки – за звання чемпіонів країни. Попри складну політичну ситуацію, у басейн СКА з’їхалися спортсмени з усіх областей, навіть з Донецької.

Публіка підтримувала своїх фаворитів, «підганяючи» їх до фінішу. Плавці ще навіть не встигли дізнатися результати, а вже знали, як їх покращити під час наступного запливу.

Спочатку спортсмени змагалися в індивідуальній першості, проте зізналися: найбільше очікували на естафету. Адже команда – завжди на першому місці. Софія Зубенко з Кривого Рогу розповіла: «Мені треба дуже швидко проплисти в естафеті та не підвести команду. Я гадаю, це навіть головніше, ніж особистий залік».

Найпрудкіших визначали у всіх стилях та дистанціях. Кожен плавець знає свої козирі та коли варто їх застосувати. Киянка Олександра Шевчук зазначила: «В мене є доволі хороша витримка, але я не можу бути дуже довго у воді. Бо в мене слабке дихання, і я не можу тривалий час зберігати швидкість».

Молоді спортсмени уже встигли встановити на змаганнях декілька рекордів. Особливо потішили суддів львівські плавці, які зазвичай пасуть задніх. Головний суддя змагань Наталія Візгерт розповіла: «Львівська область тримається зараз у першій вісімці. Не знаємо, як вона витримає сьогодні і завтра. Але навіть якщо ми в десятку потрапимо, це буде рекорд. Такого в нас ще не було». Імена призерів змагань стануть відомі уже в четвер, 17 липня.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові плавці змагаються на Кубку України і на першості країни

Цей день в історії.
18 грудня:

2002 — помер Роман Гнатишин, канадський політик буковинського походження.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014