Галичина.Інфо

Потяги із зони АТО у Львові зустрічають правоохоронці

Потяги із зони АТО у Львові зустрічають правоохоронці На станції Львів запрацював фільтраційний пункт. Міліціонери спільно з СБУ та міграційною службою перевіряють пасажирів, які прибувають до Львова із зони АТО, аби серед мирних переселенців не заховалися бандити. Так, сьогодні під пильний нагляд правоохоронців уже потрапив потяг з Маріуполя. Його зустріли наряди міліції зі службовими собаками. Правоохоронці перевіряють документи і за найменшої підозри запрошують до відділку для ретельнішої перевірки.

«Пасажир показує вміст багажу, залучають вибухотехніків, кінологічну службу в разі потреби, перевіряють пасажирів по оперативних базах. Окрім того, співпрацюємо з СБУ щодо перевірки тієї чи іншої інформації», – розповів начальник лінійного відділу на станції «Львів» Віталій Горський.
Для пасажирів така зустріч хоч і несподівана, проте на міліціонерів не нарікають: «Та не подобається, але така ситуація в державі. Звичайно, все розуміємо», – розповів Василь, який прибув з Маріуполя. І хоч терористів поки що не виявили, та міліціонери вже затримали двох осіб, які були в розшуку.
«Є інформація, яка надходить. Є просто спостереження зовнішнє, перевірка осіб. Як правило, перевіряємо осіб чоловічої статі: хто з якою метою прибув», – розповів начальника управління МВС України на Львівській залізниці Володимир Дитюк.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Потяги із зони АТО у Львові зустрічають правоохоронці

топ

  Цей день в історії.
  12 липня:

  1892 — народився письменник та графік Бруно Шульц.

  1921 - у Прикарпатській Україні створено Селянсько-республіканську партію.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014