Галичина.Інфо

Політехнічні університети Львова і Лодзя продовжили співпрацю

Політехнічні університети Львова і Лодзя продовжили співпрацю Політехнічний університет польського міста Лодзь продовжив договір про співпрацю із Львівською політехнікою щонайменше на п’ять років. Підписаний договір дозволить проводити польсько-українські дослідження, обмінюватись викладачами й аспірантами, аби ті отримували новий досвід викладання. До Польщі та України навзаєм їздитимуть студенти, вони навіть зможуть отримати подвійні дипломи та матимуть шанс постажуватися за кордоном.

Ректор Лодзинської політехніки Станіслав Белецький задоволений підписанням. «Це вже не перший договір між нашими університетами. Декілька років тому схожий документ підписав попередній ректор Лодзинської політехніки. З того часу ми дуже близько співпрацюємо», – зазначив він.

Своєю чергою, ректор Львівської політехніки Юрій Бобало додав, що «обмін студентами означає, що наші студенти виїжджають вчитися в Польщу , причому вони можуть навчатися там один семестр. Потім повертаються в Україну, так само як і польські студенти».

Додамо, що Львівська політехніка співпрацює чи не з усіма технічними вишами Польщі, а ще з університетами Франції, Німеччини, Великобританії та Канади.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Політехнічні університети Львова і Лодзя продовжили співпрацю

топ

  Цей день в історії.
  12 липня:

  1892 — народився письменник та графік Бруно Шульц.

  1921 - у Прикарпатській Україні створено Селянсько-республіканську партію.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014