Галичина.Інфо

Поляки вчитимуть львів’ян залучати інвестиції

Поляки вчитимуть львів’ян залучати інвестиції Наприкінці червня поточного року стартувала «Школа залучення інвестицій для західноукраїнських органів місцевої влади». Проект реалізує Малопольський інститут територіального самоврядування та адміністрації FRDLMISTiA з Кракова спільно з Львівським інститутом політичних технологій. Проект триватиме впродовж 2014–2015 років, його фінансуватиме Міністерство закордонних справ Польщі. До реалізації проекту долучаться Львівський та Івано-Франківський регіональні центри з розвитку та інвестицій Держінвестпроекту.

«Школа залучення інвестицій для західноукраїнських органів місцевої влади» покликана підтримати місцеву владу малих міст Західної України у залученні іноземних інвестицій. Завдяки цьому проекту буде професійно підготовлено інвестиційні пропозиції для 10 західноукраїнських міст.
Крім того, польські й вітчизняні фахівці у сфері залучення інвестицій ділитимуться знаннями та досвідом з місцевою владою та неурядовими інституціями про локальні інвестиційні можливості, інструменти залучення інвесторів», – повідомив директор департаменту державної інвестиційної політики Держінвестпроекту Василь Федюк.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Поляки вчитимуть львів’ян залучати інвестиції

Цей день в історії.
19 вересня:

1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014