Галичина.Інфо

Львівська міліція реагуватиме на виклики вдвічі швидше

Львівська міліція реагуватиме на виклики вдвічі швидше У п’ятницю, 18 червня, у Львові презентували одну зі складових майбутнього проекту реформування міліції – ЛОЦМАН (Львівський оперативний центр миттєвого адміністрування нарядами міліції). Система передбачає, що два спеціальні працівники прийматимуть виклики про правопорушення в усьому місті. Система створена з урахуванням досвіду Польщі, де вона успішно працює. Час реагування на виклик міліції там вдалося зменшити до 15 хвилин.

«Працівники міліції будуть вдвічі швидше прибувати на виклики громадян. Ми ввели нову посаду, у функціональні обов’язки цих двох людей входить керування нарядами в місті», – розповів начальник штабу ГУМВС України у Львівській області Юрій Гладун. За його словами, раніше кожен райвідділ Львова мав у підпорядкуванні свої наряди. Часто була неузгодженість між містом і районами, бо не було комп’ютеризованої системи. Тепер всі наряди підпорядковані єдиному центру. Це дає можливість оперативно керувати всіма нарядами в місті. «Громадяни, як і раніше звертаються на номер 102. Їх виклики переадресовують у єдиний центр, а вже звідти передають повідомлення найближчому до місця пригоди наряду», – зазначив Гладун. Він додав, що система передбачає також встановлення GPS-навігації на всіх патрульних автомобілях, а також розширення системи відеоспостереження у всьому місті. Наразі у Львові є 24 відомчі камери. Крім того до системи під’єднані ще 12 камер міста. У майбутньому правоохоронці планують використовувати мережу комерційних камер та камер відеоспостереження, встановлених на трамвайних коліях.

«Я проходив спеціальну підготовку безпосередньо на робочому місці. Переваги системи у тому, що всі наряди, які є в місті підпорядковуються мені і моєму напарнику», – розповів інспектор чергової частини штабу Микола Сліпець.

Зазначимо, що минулого року Львівська міськрада виділила 320 тис. грн, за які було куплено обладнання для центру – комп’ютери, сервери, програмне забезпечення та системи відеоспостереження.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львівська міліція реагуватиме на виклики вдвічі швидше

топ

  Цей день в історії.
  4 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014