Галичина.Інфо

Facebook запускає функцію save

Facebook запускає функцію save У Facebook’у незабаром з’явиться функція save – «зберегти». Відтак користувачі зможуть запам’ятовувати пост, який їх зацікавив, щоб прочитати його пізніше. Нова функція дозволить відзначати цікаві посилання, фільми, музику, щоб повернутися до них пізніше. Збережена інформація буде доступною лише для користувача.

В офіційному блозі розробники Facebook’у пояснюють: «Кожен день люди знаходять безліч цікавих речей на Facebook’у, які не встигають переглянути. Тепер ви зможете зберігати знайдені на Facebook’у матеріали, щоб переглянути їх пізніше, коли буде час. Ви можете зберігати посилання на інтернет-сторінки, цікаві місця, фільми, телешоу і музику».

Кнопка повинна незабаром з'являтися поряд з кнопками «подобається» і «поділитися» під саим постом. Збережені матеріали потраплять до спеціального списку, що складається з декількох категорій. За замовчуванням список буде видно тільки користувачеві, проте він може поділитися ним з друзями. Функція буде доступна в тому числі на мобільній версії сайту і в додатках.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Facebook запускає функцію save

Цей день в історії.
22 вересня:

1939 - У Винниках, об 11.00 підписано угоду між командуванням польського гарнізону у м. Львові і радянськими військовим командуванням про передання м. Львова Червоній армії. О 14.00 польські війська почали складати зброю, о 15.00 з’єднання 2-го кавалерійського корпусу у пішому строю сумісно з танками 24-ї, 38-ї та 10-ї танкових бригад вступили у місто. Пункт 8 підписаної польською і радянською сторонами угоди гарантував офіцерам польської армії особисту свободу і недоторканість їхнього особистого майна, право на виїзд до зарубіжних країн. Ці умови не було виконано: при виході з міста обеззброєні колони поляків були оточені частинами Червоної армії і НКВС та відправлені до концтаборів.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014