Галичина.Інфо

Львівський і Вюрцбурзький університети відкриють сертифікаційні курси

Львівський і Вюрцбурзький університети відкриють сертифікаційні курси Сьогодні, 24 липня, у рамках реалізації меморандуму про співпрацю науково-педагогічних колективів вишів, відбулась зустріч адміністрації та науковців Львівського національного університету імені Івана Франка із президентом Вюрцбурзького університету, професором Альфред Форхель. Про це йдеться у повідомленні прес-центру Львівського університету ім. Івана Франка.

Фольхель відзначив роботу професорів Львівського університету й пообіцяв збільшити кількість стипендіальних програм для студентів природничих спеціальностей. «Наші Університети повинні розвивати ті форми співпраці, які будуть корисними не лише нашим освітнім і науковим інституціям, але й Україні та Німеччині», – наголосив професор Вюрцбурзького університету.
Під час зустрічі акцентувалося на обговоренні аспектів реалізації спільних сертифікаційних курсів. «Однією з основних проблем для впровадження ідеї спільного сертифікаційного курсу є проблема фінансування, – наголосив Фольхель. – Однак правильна стратегія розвитку та спільний пошук точок дотику дозволять нам подолати цю проблему».
Президент Вюрцбурзького університету запропонував розробити спільні сертифікаційні курси в кількох галузях природничих наук, зокрема з нанотехнологій та фізичних і математичних дисциплін.
Куруватимуть роботу курсів партнери-науковці – професори Вюрцбурзького та Львівського університетів, що дозволить проаналізувати розроблені програми курсів, відкриє можливості обміну досвідом і створення спільної докторантської програми.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львівський і Вюрцбурзький університети відкриють сертифікаційні курси

топ

  Цей день в історії.
  2 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014