Галичина.Інфо

У Польщі з’явився новий лоукост “4YOU Airlines” із цікавими для українців напрямками

У Польщі з’явився новий лоукост “4YOU Airlines” із цікавими для українців напрямками В четвер, 17 липня під час офіційної прес-конференції, яка відбулася в жешувському аеропорті (Rzeszow- Jasionka Airport), представник 4YOU Airlines з Варшави повідомив про запуск восьми нових маршрутів із Жешува. Ці маршрути будуть обслуговувати Airbus 320 з 180 місцями на борту. Це буде перший літак, що постійно базуватиметься в аеропорті Rzeszow- Jasionka Airport. Нові маршрути будуть обслуговуватися авіакомпанією 4YOU Airlines із Жешува в Мілан (Берґамо), Брюссель (Шарлеруа), Дортмунд, Единбург, Барселона (Жирона), Рим (Ф'юмічіно), Париж (Шарль де Голль), Тель-Авів. Щоб відсвяткувати нові оголошені маршрути, 4 You Airlines розпродує 7000 квитків для мандрівників в усіх напрямках за ціною PLN 47 (в одну сторону, в тому числі платежі та збори). Квитки будуть доступні у продажу з 1 серпня 2014 на 4youairlines.com.

4YOU Airlines це нова польська лоу-кост авіакомпанія. Авіакомпанія починає регулярні рейси польоту з 3-го листопада. Два літаки Airbus A320 з 180 місцями на борту із постійною базою в Rzeszow-Jasionka Airport та аеропорті Лодзь. У 2015 році перевізник збирається розширитись на ще кілька літаків того ж типу. 4YOU Airlines підтримує чартерний рейс з декількох польських аеропортів у співпраці з EuroLOT, обслуговуючи понад 40 рейсів на тиждень.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Польщі з’явився новий лоукост “4YOU Airlines” із цікавими для українців напрямками

Цей день в історії.
19 вересня:

1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014