Галичина.Інфо

На львівській Фабриці повидла відкриють театральну сцену

На львівській Фабриці повидла відкриють театральну сцену У рамках фестивалю UrbanExplorationLviv, який відбудеться у Львові з 15 по 17 серпня, чотири театри з різних міст України, презентуватимуть свої вистави. Директор заходу Анаід Агаджанова розповіла Cultprostir.ua: «Театральна програма є надзвичайно важливою складовою нашого фестивалю. І причин на то є дуже багато. Одна з них – бажання показати у Львові саме ті вистави, які на західній Україні глядачі навряд чи мали б можливість ще колись побачити.»

15 серпня керівники проекту «Мутабор» (Київ) Юрій Смирнов та Алiна Куковинець презентуватимуть трагіфарсову виставу «Goodbye, Америка!».
16 серпня відбудуться покази одразу двох вистав – «Северное сияние» театру «Котелок» (Харків) та «Да, мой Фюрер» театру «Dе Fасto» ( Харків).
Хедлайнером програми фестивалю UrbanExplorationLviv стане Черкаський академічний музично-драматичний театр, який покаже виставу «Сніданок з ворогом».

За словами Анаід Агаджанової – це театри, які роблять героїчну справу – створюють якісний сучасний театральний продукт, який направду може конкурувати з європейськими аналогами і є реальним зрізом сучасного українського театру.

На фестивалі відбудуться також майстер-класи з театральної імпровізації (Improv).
У фестиваль також входять музична, візуальна та освітня програми.
UrbanExplorationLviv є кроком до створення з Фабрики повидла вільного арт-простору.

Фабрика повидла – унікальна архітектурна споруда Львова, колишня фабрика спиртових напоїв, яка розташована на вул. Бодана Хмельницького.
Ось що пише про цю унікальну споруду Ігор Мельник у книзі «Довкола Високого Замку шляхами і вулицями Жовківського передмістя та північних околиць міста Львова»: «З другого боку вулиці височіє неоготична вежа, яка нагадує середньовічний замок (вул. Б. Хмельницького, 124). Цікаво, що з боку міста вежа має глуху обшарпану стіну, а усе її «лицарське» оздоблення повернуту в бік гостинця, перетворюючи цю будівлю у своєрідну візитівку Львова. А збудовано цей «замок» на початку ХХ ст. для… фабрики спиртових виробів та підсолоджених трунків «Й. Корнік і син». За радянських часів у фабричних приміщеннях розташували винзавод тресту «Укрголоввино», куди привозили цистернами для розливу у пляшки вино з Алжиру чи Молдови. У 1970-х підприємство перепрофілювали на цех переробки овочевої бази № 1. В останні роки підприємство занепало».

Рекомендовано до перегляду:

» » » На львівській Фабриці повидла відкриють театральну сцену

топ

  Цей день в історії.
  19 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014