Галичина.Інфо

Львівська поетеса отримала нагороду за популяризацію польської культури

Львівська поетеса отримала нагороду за популяризацію польської культури Українській письменниці, поетесі, перекладачу та літературному критику Маріанні Кіяновській присуджено нагороду за популяризацію польської культури в Україні - почесну відзнаку «Заслужена для Польської Культури». Про це повідомляє прес-служба «Видавництва Старого Лева».«Це справді неочікувано - і справді дуже для мене важливо. Мабуть, маю сказати якісь офіційні, протокольні слова. Завтра я їх напишу в листі - а зараз отут, - написала Маріанна Кіяновська на своїй сторінці у Facebook, - Я завжди перекладала з польської (не лише з мови на мову, а й із культури на культуру) - з любов’ю до батьківщини моєї бабці-польки, але насамперед - з любов’ю до країни, яка мене особисто все життя захоплює і багато чому вчить».

«Взимку 2013-2014 року солідарна з моєю рідною Україною Польща і поляки стали мені ще ріднішими, відтепер моя культурна і просвітницька місія здається мені ще важливішою», - відзначає поетеса.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львівська поетеса отримала нагороду за популяризацію польської культури

топ

  Цей день в історії.
  1 жовтня:

  1187 — помер Ярослав Осмомисл князь Галицького князівства.

  1856 — помер Євстахій Прокопчиць (Прокопчич), вчений-філолог, громадсько-політичний діяч і педагог.

  1929 — численні арешти в Україні членів вигаданої сталінцями Спілки Визволення України (СВУ), початок масового винищення української інтелігенції.

  1959 — у Києві створено Товариство культурних зв\'язків з українцями за кордоном.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014