Галичина.Інфо

"Європейська Галицька Асамблея": Галичина там, де Галичани

"Європейська Галицька Асамблея": Галичина там, де Галичани
У Львові 6 серпня о 12:00 у конференц-залі готелю "Рейкартц Дворжец" відбувся круглий стіл на тему "Війна і Галичина". Організатором заходу виступили Галицький Дискусійний клуб "Митуса" і "Європейська Галицька Асамблея". На дискусії йшлося про наслідки Першої світової війни для Галичини і сучасних Галичан. В круглому столі взяли участь представники прогалицьких організацій та ініціатив зі Львова, Івано-Франківська, Тернополя та інших міст Галичини, а також гості та науковці з Києва, Чернівців та інших міст Західної України. Модератором дискусії виступив Володимир Павлів.

"Сто років триває в Галичині Велика війна. За останні сто років Галичина понесла неймовірно великі втрати, - більші ніж будь-який інший край чи країна. Галичани дотепер помирають під чужими хоругвами за чужі інтереси. Але, чи потрібні Галичині мертві герої? Як перемогти в війні перемога в якій визначається лише кількісно меншими втратами? Очевидно, варіант лише один - нарешті почати відстоювати власні інтереси, не приносити на вівтар чужинських ідеологій нових жертв, перестати помирати. Натомість, Галичани повинні об'єднатись, заради власного ж майбутнього. І в цім процесі не слід зупинятись на вже відомих формах самоорганізації, - слід вийти на наддержавницький рівень! Бо Галичина відбувається там, де Галичани, живі, не мертві, свідомі власної ідентифікації. І допоки триває конфлікт між двома цивілізаціями, одна з яких давно вичерпала будь-які креативні можливості, а інша - переживає кризу творення нових сенсів, нам слід організуватись для створення і наповнення змістом нової форми самоорганізації, котра не посягатиме на індивідуальні права і свободи, але гарантуватиме природній розвій спільнот і націй. Щоб вийти переможцями в війні котра не передбачає переможців, слід вийти з війни. Померти, славетно а чи безславно - невелика наука, - справжім подвигом є жити. Не мертві, але живі герої потрібні Галичині. Не політична дефрагментація на чужому полі, але єднання рівноправних і вільних потенцій дає шанс Галичині відбутися. В Галичан немає іншого рятунку як витворити таку матицю, і то негайно!", - вважає учасник круглого столу Даян-Ярослав Монастирський.

Рекомендовано до перегляду:

» » » "Європейська Галицька Асамблея": Галичина там, де Галичани

топ

  Цей день в історії.
  1 грудня:

  1187 — помер Галицький князь Ярослав Осмомисл.

  1909 — народився композитор Кос-Анатольський Анатолій.

  1930 — народився письменник Федорів Роман Миколайович.

  1937 — народився письменник, науковець, перекладач із давньогрецької та латинської мов Андрій Содомора.

  1989 — Зустріч у Ватикані Папи Івана Павла ІІ з керівником СРСР Михайлом Горбачовим започаткувала офіційну легалізацію Української Греко-Католицької Церкви.

  1991 — на Всеукраїнському референдумі 90,32% громадян висловилася за незалежність правонаступниці УРСР.

  2009 — у Львові запустили Львівський міський рейковий автобус.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014