Галичина.Інфо

НБУ скасовує вимогу до банків про формування обов'язкових резервів

НБУ скасовує вимогу до банків про формування обов'язкових резервів Національний банк України (НБУ) з 19 серпня 2014 р. скасовує вимогу до банків щодо формування частини обов'язкових резервів на окремому рахунку в Нацбанку, повідомляє прес-служба НБУ. Відповідно до постанови № 480 від 8 серпня 2014 р., починаючи з 19 серпня 2014 р., банки формуватимуть і зберігатимуть увесь обсяг обов'язкових резервів на власному кореспондентському рахунку в Національному банку.

У НБУ нагадують, що наразі діє норма, відповідно до якої на окремому рахунку в Національному банку зберігаються кошти в розмірі 20% від суми обов'язкових резервів, що сформовані за попередній звітний період резервування, а на кореспондентському рахунку банку в Національному банку формується та зберігається залишок суми обов'язкових резервів, сформованих згідно з установленими нормативами на відповідний період.

«Ухвалення зазначеного рішення додасть банкам істотної гнучкості в управлінні власною ліквідністю - в їх оперативному розпорядженні опиняться додаткові кошти загальним обсягом близько 7 млрд грн.», - стверджують у Нацбанку.

Окрім вищевикладеного, постанова № 480 також передбачає скасування преференційного порядку формування обов'язкових резервів за коштами, залученими в московітських рублях, який передбачав застосування нульової ставки резервування. «Наразі потреба в такому стимулюванні не є актуальною, унаслідок чого формування обов'язкових резервів за коштами, залученими в московітських рублях, відбуватиметься з використанням тих самих нормативів, що і за коштами в будь-якій іншій іноземній валюті», - йдеться у повідомленні прес-служби НБУ.

Рекомендовано до перегляду:

» » » НБУ скасовує вимогу до банків про формування обов'язкових резервів

топ

  Цей день в історії.
  17 вересня:

  1920 — Дієва армія УНР зайняла Борщів, Гусятин, Теребовлю та Чортків.

  1939 — Радянська Червона армія вторглася на територію Польщі, анексовано Східну Галичину, Волинь та Західне Поділля.

  1989 — У Чернівцях розпочався І Республіканський фестиваль української пісні «Червона рута».

  1993 — Останні підрозділи російських (кол. радянських) військ залишили територію Республіки Польща.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014