Галичина.Інфо

НБУ скасовує вимогу до банків про формування обов'язкових резервів

НБУ скасовує вимогу до банків про формування обов'язкових резервів Національний банк України (НБУ) з 19 серпня 2014 р. скасовує вимогу до банків щодо формування частини обов'язкових резервів на окремому рахунку в Нацбанку, повідомляє прес-служба НБУ. Відповідно до постанови № 480 від 8 серпня 2014 р., починаючи з 19 серпня 2014 р., банки формуватимуть і зберігатимуть увесь обсяг обов'язкових резервів на власному кореспондентському рахунку в Національному банку.

У НБУ нагадують, що наразі діє норма, відповідно до якої на окремому рахунку в Національному банку зберігаються кошти в розмірі 20% від суми обов'язкових резервів, що сформовані за попередній звітний період резервування, а на кореспондентському рахунку банку в Національному банку формується та зберігається залишок суми обов'язкових резервів, сформованих згідно з установленими нормативами на відповідний період.

«Ухвалення зазначеного рішення додасть банкам істотної гнучкості в управлінні власною ліквідністю - в їх оперативному розпорядженні опиняться додаткові кошти загальним обсягом близько 7 млрд грн.», - стверджують у Нацбанку.

Окрім вищевикладеного, постанова № 480 також передбачає скасування преференційного порядку формування обов'язкових резервів за коштами, залученими в московітських рублях, який передбачав застосування нульової ставки резервування. «Наразі потреба в такому стимулюванні не є актуальною, унаслідок чого формування обов'язкових резервів за коштами, залученими в московітських рублях, відбуватиметься з використанням тих самих нормативів, що і за коштами в будь-якій іншій іноземній валюті», - йдеться у повідомленні прес-служби НБУ.

Рекомендовано до перегляду:

» » » НБУ скасовує вимогу до банків про формування обов'язкових резервів

Цей день в історії.
22 вересня:

1939 - У Винниках, об 11.00 підписано угоду між командуванням польського гарнізону у м. Львові і радянськими військовим командуванням про передання м. Львова Червоній армії. О 14.00 польські війська почали складати зброю, о 15.00 з’єднання 2-го кавалерійського корпусу у пішому строю сумісно з танками 24-ї, 38-ї та 10-ї танкових бригад вступили у місто. Пункт 8 підписаної польською і радянською сторонами угоди гарантував офіцерам польської армії особисту свободу і недоторканість їхнього особистого майна, право на виїзд до зарубіжних країн. Ці умови не було виконано: при виході з міста обеззброєні колони поляків були оточені частинами Червоної армії і НКВС та відправлені до концтаборів.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014