Галичина.Інфо

В аеропорту «Львів» відкрили платний паркінг на понад 200 місць

В аеропорту «Львів» відкрили платний паркінг на понад 200 місць
У вівторок, 12 серпня, на привокзальній території терміналу «А» Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького відкрили майданчик для паркування транспортних засобів загальною площею 2737 кв. м, розрахований на 238 паркомісць, з яких 24 – для інвалідів.

Майданчик для паркування оснащений високотехнологічною автоматичною системою управління (АСУ) «Автопарковка», аналогів якої не має в Західній Україні. Ця система складається з автоматичних шлагбаумів, світлофорів, системи відеоверифікації номерних знаків тощо. Вартість паркування автомобіля на майданчику становить 5 грн/год. Паркування транспортних засобів для інвалідів (24 паркомісця) – безкоштовне. Оплату за послуги паркування можна здійснити через автоматичну касу, розташовану в приміщенні терміналу «А», або в касі при виїзді з привокзальної території аеропорту. Майданчик для паркування працює щодня цілодобово.

Рекомендовано до перегляду:

» » » В аеропорту «Львів» відкрили платний паркінг на понад 200 місць

Цей день в історії.
19 вересня:

1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014