Галичина.Інфо

Музей Леопольда Левицького у Львові відкрив школу для дітей

Музей Леопольда Левицького у Львові відкрив школу для дітей Художньо-меморіальний музей Леопольда Левицького відкриває для дітей музейну школу. Програма передбачає щоденні теоретично-практичні заняття, екскурсії, вікторини, квести та майстер-класи. Проект дозволить учасникам зануритися у світ мистецтва і перетворить навчання на цікавий, захопливий та жвавий процес.

Школа розрахована на п’ять днів. Кожен день присвячений певному предмету, вивчення якого базуватиметься на певному циклі творів Леопольда Левицького.

Так, математичний день на прикладі абстрактно-геометричних творів Левицького буде знайомити дітей з геометричними фігурами та навчить створювати власні композиції за допомогою кольорових олівців, а також робити «геометричні» аплікації з кольорового паперу і тканини на картоні.

Музичний день базуватиметься на циклі Л. Левицького «Музика в графіці». А день зоологічний дозволить вивчати світ тварин на прикладі анімалістичних творів художника.

Літературний день буде присвячений ілюструванню улюбленого твору, географічний зосередить увагу на живописних і графічних пейзажних творах Леопольда Левицького.

В усі дні учасники школи будуть не лише вивчати твори художника, а і творити самі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Музей Леопольда Левицького у Львові відкрив школу для дітей

топ

  Цей день в історії.
  24 жовтня:

  1990 — законом УРСР «Про зміни і доповнення до Конституції (Основного Закону)» скасовується ст.6 про керівну роль Комуністичної партії.

  1991 — Верховна Рада проголосила без\'ядерний статус України.

  1997 — помер Петро Дужий, український письменник, з 1944 референт пропаганди УПА, почесний громадянин міста Львова.

  1999 — в Рогатині відкрито пам\'ятник землячці Роксолані, коханій дружині турецького султана Сулеймана I Пишного.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014