Галичина.Інфо

У Львові влаштовують літературний фестиваль аби врятувати часопис «Дзвін»

У Львові влаштовують літературний фестиваль аби врятувати часопис «Дзвін»
З 21 до 24 серпня на різних майданчиках старої частини Львова пройде фестиваль поезії та прози «Голос Дзвона», який має на меті порятунок українського часопису «Дзвін». Захід проводиться в рамках масштабного проекту «Нехай лунає «Дзвін»!», який спрямований на відродження популярності та порятунок видання.Фестиваль буде проходити на двох тематичних майданчиках. Перший – для шанувальників української літератури. Тут виступлять понад двадцять вже відомих письменників і близько п’ятдесяти молодих літераторів.
Також тут відбудеться підбиття підсумків поетичного конкурсу «Молода Муза», котрий зібрав декілька сотень найкращих поетичних творів, раніше оголошеного журналом «Дзвін».
 Літературний майданчик знаходитиметься у Музеї ідей.

Другий майданчик матиме музично-розважальний характер. Серед запрошених зірок фестивалю – український гурт «Тріода», фіналісти талант-шоу «Х-фактор». Музичний майданчик буде розташований на площі за Арсеналом.
Останній день фестивалю присвятять дітям. Також однією з ключових подій на фестивалі буде презентація новоствореного сайту – сучасної електронної версії видання.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові влаштовують літературний фестиваль аби врятувати часопис «Дзвін»

Цей день в історії.
27 липня:

1606 — В Порт-Роялі засновано першу в Канаді постійну французьку колонію.

1675 — Турки штурмом взяли Збараж.

1906 — народився Єжи Ґедройць, громадський діяч і публіцист.

2002«Скнилівська трагедія» (під час авіашоу на Скнилівському летовищі (Львів) зазнав катастрофи літак Су-27, вбивши 78 і поранивши понад 100 людей), найбільша в історії катастрофа на авіашоу.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014