Галичина.Інфо

Усі львівські «швидкі» відтепер on-line

Усі львівські «швидкі» відтепер on-line Карети «швидкої допомоги» до львів’ян приїжджатимуть на виклик швидше. Принаймні такого результату очікують на Львівській станції швидкої медичної допомоги. Усі спецмікроавтобуси обладнали GPS-трекерами. Тепер кожна машина під пильним контролем. Тож відтепер диспетчери бачать в реальному часі кожну свою машину на мапі міста. А це близько півсотні автівок. Відтак передають виклик найближчій бригаді.

«Якщо у нас є просп. Чорновола, 5, то ми дивимося, що в нас на проспекті є машина 79. Є бригада. Якщо вони не вільні, то є 50 на Кривоноса», – пояснила завідувач оперативного відділення станції швидкої допомоги Ольга Теницька. На все це йдуть лічені секунди, а не хвилини, наголошують у кол-центрі станції швидкої допомоги. Отож, бригади приїздять на виклик оперативніше. А це дуже часто може врятувати комусь життя, запевнила лікар медицини невідкладних станів Любов Писаренко. «Чим швидше ми доїдемо, тим більше ми можемо користі принести тій чи іншій людині. І якщо оператор буде бачити найближчу бригаду до виклику, то виграють усі», – певна лікар.

Відтепер у базі даних доступний і кілометраж кожної «швидкої». Де саме заховані GPS-ретранслятори навмисно не афішують. Тож водії від такої прискіпливої уваги до себе з боку керівництва не в захваті. «Якщо вони кажуть, значить щось знають. Мені все одно. Ну що воно мені дає. Воно мені не допомагає», – розповів водій карети спецмашини Ярослав.

Облаштувати всі машини супутниковим зв’язком, за словами керівника Львівської станції швидкої допомоги Наталії Поважук, обійшлося в 90 тис. грн. «Це є наші гроші, позабюджетні, тобто які ми заробили на обслуговування змагань, концертів. Ми це собі наскладали і дуже тішимося, що ми це придбали», – наголосила вона.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Усі львівські «швидкі» відтепер on-line

топ

  Цей день в історії.
  4 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014