Галичина.Інфо

У Львові відбулась виставка трамваїв

У Львові відбулась виставка трамваїв
До дня Незалежності України у Львові відбувся парад трамваїв. На площі Ринок з 12:00 по 15:00 триває виставка львівського електротранспорту. Найстарішому експонату 105 років. Найновіший - "Електрон" став на міські рейки торік. Загалом, мешканці та гості міста могли оглянути п'ять трамваї, які обслуговували львів'ян у різних роках.

"В кожного свого історія. Перші три трамваї - це ті, які вже не експлуатуються через вік та технічний стан. Найстаріший зв'язок з 1909 року. За ним іде трамвай Г-4 "Гота", він в нас символізує часи Другої світової війни. Загальна концепція третього трамвая - це зародження рок-н-ролу, 50-ті роки". - розповідає начальник відділу маркетингу ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Бачинська. Наступний трамвай і сьогодні можна побачити на львівському маршруті - це так звана "Вишиванка". Це трамвайний вагон №1169, який прикрасили зображенням із фрагментами традиційної української вишивки. Він особливо сподобався туристам.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відбулась виставка трамваїв

топ

  Цей день в історії.
  23 жовтня:

  1942 - в табір Белжец (Польща) вивезено 1179 євреїв з Дрогобича, 1020 осіб – з Борислава, 460 – з Самбора, 800 – з Стрия Дрогобицької області.

  1971 - Верховний архієпископ УКЦ кардинал Й.Сліпий під час нарад Ватиканського Синоду єпископів Католицької церкви і в присутності папи Павла VI виступив із промовою в обороні переслідуваної Української церкви, заявивши, що вона понесла величезні жертви, про які у Ватикані ніхто не згадував, оскільки для Ватиканської дипломатії греко-католики УРСР і Польщі стояли на перешкоді.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014