Галичина.Інфо

Львівського публіциста Володимира Павліва нагородили Срібним Хрестом Заслуг перед Польщею

Львівського публіциста Володимира Павліва нагородили Срібним Хрестом Заслуг перед Польщею
У Посольстві Польщі в Києві львівському публіцистові Володимиру Павліву було вручено нагороду президента РП – Срібний Хрест Заслуг.

Хрест Заслуг є найвищою нагородою за видатні заслуги у справі зміцнення міжнародного співробітництва та розвитку взаємин між народами. Хрестом нагороджуються іноземні громадяни та особи польської національності, що проживають закордоном, котрі своєю діяльністю зробили видатний внесок у царині міжнародного співробітництва й розвитку зв'язків Республіки Польща з іншими державами і націями. Рішення про нагородження ухвалює президент Республіки Польща за поданням Міністерства закордонних справ. Відповідну постанову щодо нагородження Володимира Павліва польський президент Броніслав Коморовський підписав ще 28 січня 2014 року.

Володимир Павлів – голова ГО «Європейська Галицька Асамблея», публіцист, дописувач ZAXID.NET, автор численних публікацій на тему українсько-польських стосунків. Крім того – багатолітній керівник ГО «Українсько-польський журналістський клуб «Без упереджень».

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львівського публіциста Володимира Павліва нагородили Срібним Хрестом Заслуг перед Польщею

топ

  Цей день в історії.
  19 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014