Галичина.Інфо

Тиждень актуального мистецтва у Львові оголосив програму заходів

Тиждень актуального мистецтва у Львові оголосив програму заходів У п’ятницю у Львові розпочинається Тиждень актуального мистецтва. Цього року його тема – «ментальніВійни». У програмі «Тижня»: авторські та кураторські проекти, інсталяції, об'єкти, лекції, панельні дискусії, майстер-класи з критики мистецтва.

До участі в панельних дискусіях запрошені митці, куратори, історики мистецтва, філософи, історики, біологи, психоаналітики, журналісти. Серед них: Яніна Пруденко, Ольга Балашова, Олександр Ройтбурд, Гліб Вишеславський, Віктор Лавний, Василь Расевич, Роман Кечур, Олег Кришталь з України; Збіґнєв Собчук, Ришард Клющинські, Едвін Бендик з Польщі; Штефан Лютшінґер з Австрії та ін.

Із 3 по 5 вересня відомі польські мистецтвознавці Міхал Бєнєк та Малґожата Мішнякєвіч проведуть безкоштовний воркшоп з мистецької критики.
Мистецька формація з Мюнхена «The Beautiful Formula Collective» також проводитиме відкриті безкоштовні воркшопи, експериментуючи з малярством.
Арт медіа лабораторію "АРТ МЕДІА ЛАБ" - воркшопи з нових медіа проводитиме польський митець Павел Яніцкі.
Як завжди, велика увага надається перфомансам. Під час «Днів мистецтва перфоманс у Львові», які проходитимуть у рамках «Тижня» з 29 серпня по 2 вересня, творитимуть молоді українські перфомери Володимир Топій, Антон Саєнко, Ярина Шумська, Василь Одрехівський ; Януш Балдиґа, Вальдемар Татарчук, Ольґа Дзюбак, Пшемислав Квєк з Польщі; Тамар Рабан, Таль Альперштайн та Аніса Ашкар з Ізраїлю.
Навчання у «Школі перфомансу» проводитимуть відомі польські перфомери Януш Балдиґа та Пшемислав Квєк.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Тиждень актуального мистецтва у Львові оголосив програму заходів

топ

  Цей день в історії.
  27 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014