Галичина.Інфо

Український імпорт в країнах ЄС зріс на 14%

Український імпорт в країнах ЄС зріс на 14% Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу відзначив позитивний вплив ряду заходів, зроблених Єврокомісією для надання підтримки економіки України. Про це він сказав журналістам у суботу, 30 серпня, після зустрічі з президентом України Петром Порошенком у Брюсселі. Президент Єврокомісії нагадав, що пакет заходів допомоги на загальну суму в €11 млрд був схвалений Єврокомісією ще в березні цього року. Одним із дієвих механізмів допомоги він назвав введені з 15 травня односторонні торгові заходи, які передбачають скасування 98% імпортних мит на українські товари в ЄС. «Односторонні торговельні заходи, запропоновані Єврокомісією, привели до зростання на 14% поставок українських товарів до ЄС за останні місяці», - сказав Баррозу.

Він також нагадав, що Єврокомісія створила групу підтримки для забезпечення допомоги українському уряду в здійсненні необхідних реформ, тому що перед Києвом стоять важливі завдання, як у здійсненні економічних реформ, так і політичних, і, перш за все, конституційної реформи, а також дій спрямованих на децентралізацію влади.
«Ми очікуємо, що майбутні вибори допоможуть прискорити такі реформи», - сказав він.
Жозе Мануель Баррозу також нагадав, що Єврокомісія готова надати допомогу в організації конференції донорів для України, яка повинна включати в себе, в тому числі, питання реконструкції зруйнованої інфраструктури східних регіонів країни.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Український імпорт в країнах ЄС зріс на 14%

Цей день в історії.
22 вересня:

1939 - У Винниках, об 11.00 підписано угоду між командуванням польського гарнізону у м. Львові і радянськими військовим командуванням про передання м. Львова Червоній армії. О 14.00 польські війська почали складати зброю, о 15.00 з’єднання 2-го кавалерійського корпусу у пішому строю сумісно з танками 24-ї, 38-ї та 10-ї танкових бригад вступили у місто. Пункт 8 підписаної польською і радянською сторонами угоди гарантував офіцерам польської армії особисту свободу і недоторканість їхнього особистого майна, право на виїзд до зарубіжних країн. Ці умови не було виконано: при виході з міста обеззброєні колони поляків були оточені частинами Червоної армії і НКВС та відправлені до концтаборів.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014