Галичина.Інфо

Український імпорт в країнах ЄС зріс на 14%

Український імпорт в країнах ЄС зріс на 14% Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу відзначив позитивний вплив ряду заходів, зроблених Єврокомісією для надання підтримки економіки України. Про це він сказав журналістам у суботу, 30 серпня, після зустрічі з президентом України Петром Порошенком у Брюсселі. Президент Єврокомісії нагадав, що пакет заходів допомоги на загальну суму в €11 млрд був схвалений Єврокомісією ще в березні цього року. Одним із дієвих механізмів допомоги він назвав введені з 15 травня односторонні торгові заходи, які передбачають скасування 98% імпортних мит на українські товари в ЄС. «Односторонні торговельні заходи, запропоновані Єврокомісією, привели до зростання на 14% поставок українських товарів до ЄС за останні місяці», - сказав Баррозу.

Він також нагадав, що Єврокомісія створила групу підтримки для забезпечення допомоги українському уряду в здійсненні необхідних реформ, тому що перед Києвом стоять важливі завдання, як у здійсненні економічних реформ, так і політичних, і, перш за все, конституційної реформи, а також дій спрямованих на децентралізацію влади.
«Ми очікуємо, що майбутні вибори допоможуть прискорити такі реформи», - сказав він.
Жозе Мануель Баррозу також нагадав, що Єврокомісія готова надати допомогу в організації конференції донорів для України, яка повинна включати в себе, в тому числі, питання реконструкції зруйнованої інфраструктури східних регіонів країни.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Український імпорт в країнах ЄС зріс на 14%

топ

  Цей день в історії.
  11 липня:

  1925 — у Львові засновано Українське національно-демократичне об\'єднання.

  1995 - в Івано-Франківську відбулася міжнародна науково-практична конференція "Галичу - 1100 років".
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014