Галичина.Інфо

У Львові вперше пройшов «Кавуновий Фест»

У Львові вперше пройшов «Кавуновий Фест»
У Львові відбувся перший в Україні «Кавуновий Фест», де львів’яни мали змогу повирізати візерунки на кавунах, взяти участь у різноманітних конкурсах, таких, як перегони на кавунах та поїдання кавунів на швидкість, а також пройти арт-терапію.

У суботу, 30 серпня у львівському Парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького понад сто мешканців Львова долучилось до «Кавунового Фесту». Участь у заході була безкоштовною, однак кожен мав принести з собою кавун.

«Уже давно хотілось зробити справді веселе сімейне свято, яке б обєднало всіх – і дорослих, і дітей, без вікових та смакових обмежень. Я переконана: немає жодної людини, яка не любить кавун. У нас було перекидання кавунів, поїдання їх на швидкість, перегони, плювання кісточками. Це приносить позитив та розслабляє людей», – розповіла одна з організаторів, арт-директор кафе GREEN Надія Тищенко.

Окрім розваг на фестивалі також пройшло кілька майстер-класів, серед яких, за словами Тищенко, ексклюзивними є арт-терапія та інтуїтивне малювання фарбами.

«До нас приїхала професійний арт-терапевт, яка вчила розвивати уяву за допомогою простих методів: ми брали фарби і просто малювали ними на великому шматку шпалери, аби виразити свої думки і внутрішні почуття», – пояснила вона.

Також всі бажаючі могли доєднатись до кавунової мандали – це викладання візерунків з кавунів та кісточок.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові вперше пройшов «Кавуновий Фест»

топ

  Цей день в історії.
  9 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014