Галичина.Інфо

У Львові вперше пройшов «Кавуновий Фест»

У Львові вперше пройшов «Кавуновий Фест»
У Львові відбувся перший в Україні «Кавуновий Фест», де львів’яни мали змогу повирізати візерунки на кавунах, взяти участь у різноманітних конкурсах, таких, як перегони на кавунах та поїдання кавунів на швидкість, а також пройти арт-терапію.

У суботу, 30 серпня у львівському Парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького понад сто мешканців Львова долучилось до «Кавунового Фесту». Участь у заході була безкоштовною, однак кожен мав принести з собою кавун.

«Уже давно хотілось зробити справді веселе сімейне свято, яке б обєднало всіх – і дорослих, і дітей, без вікових та смакових обмежень. Я переконана: немає жодної людини, яка не любить кавун. У нас було перекидання кавунів, поїдання їх на швидкість, перегони, плювання кісточками. Це приносить позитив та розслабляє людей», – розповіла одна з організаторів, арт-директор кафе GREEN Надія Тищенко.

Окрім розваг на фестивалі також пройшло кілька майстер-класів, серед яких, за словами Тищенко, ексклюзивними є арт-терапія та інтуїтивне малювання фарбами.

«До нас приїхала професійний арт-терапевт, яка вчила розвивати уяву за допомогою простих методів: ми брали фарби і просто малювали ними на великому шматку шпалери, аби виразити свої думки і внутрішні почуття», – пояснила вона.

Також всі бажаючі могли доєднатись до кавунової мандали – це викладання візерунків з кавунів та кісточок.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові вперше пройшов «Кавуновий Фест»

топ

  Цей день в історії.
  7 липня:

  1572 — Зі смертю короля Речі Посполитої Сигізмунда II перервалась чоловіча лінія династії Ягеллонів, що правила Польщею і Литвою з 1386 року.

  1940 — у Львові відкрито Літературно-меморіальний музей Івана Франка.

  1988 — у Львові, біля пам’ятника Івану Франку відбувся мітинг, у якому взяло участь близько 20 тисяч осіб, де було оголошено про створення Демократичного фронту сприяння перебудові, ядром якого стали всі неформальні об’єднання Львова.

  1994 - в Івано-Франківську проходив Світовий конгрес Союзу українок.

  1994 - в Одесі відбулася Міжнародна конференція освітян України й Канади.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014