Галичина.Інфо

Шкільні підручники тепер можна завантажити на електронному репозитарії

Шкільні підручники тепер можна завантажити на електронному репозитарії В Україні розробили електронний репозитарій підручників, з допомогою якого вчителі зможуть самостійно обирати посібники для навчання. Як повідомила прес-служба Міністерства освіти і науки України, станом на сьогодні вчителі можуть проглядати і використовувати у навчанні вже 245 електронних версій підручників, серед яких 48 нових підручників для 6 класу. Очікується, що протягом вересня на репозитарії можна буде завантажити усі підручники для 1, 2, 3, 5 і 6 класів.

Заплановано, що саме цей портал буде платформою для проведення конкурсу з відбору підручників для 4 і 7 класів.
«Тепер роль тендерних комітетів і конкурсних комісій виконуватимуть вчителі. Адже електронний репозитарій дозволить вчителеві проглянути кожен конкурсний підручник, оцінити його якість та самостійно обрати для навчання той, який, на його думку, є найкращим. І цей результат ніхто не зможе змінити», – зауважив заступник міністра освіти і науки Павло Полянський.

Користувачі, які зареєструються на порталі, матимуть доступ не тільки до електронних версій підручників, а й до різноманітного навчального матеріалу (аудіозаписи, ілюстрації, тести, конспекти уроків тощо), що також можуть використовувати у процесі навчання.

Разом із тим, на початку вересня буде проведений майстер-клас в он-лайн режимі, аби підготувати координаторів по роботі з репозитарієм у всіх областях України. Також 4 вересня відбудеться вебінар за участю шкіл із навчанням мовами національних меншин, аби врахувати, які навчальні матеріали, окрім підручників, вони потребують на порталі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Шкільні підручники тепер можна завантажити на електронному репозитарії

топ

  Цей день в історії.
  8 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014