Галичина.Інфо

Мешканці Підзамче організували власний "Фестиваль сусідів"

Мешканці Підзамче організували власний "Фестиваль сусідів" “Родичі важливі, а сусіди ближчі” - так говорять на Підзамчі. Тож 6-7 вересня відбудеться "Фестиваль сусідів на Підзамчі", який організований мешканцями району спільно з ініціативою "Йота". Ідея фестивалю належить ініціативі “Йота”. Фестиваль проводиться за підтримки Фонду “Пограниччя”, Фонду “Солідарність” і "Польської допомоги", а також Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні. Впродовж двох днів підзамчани будуть обмінюватися майстерними навичками, пригощати одне одного домашніми стравами, а також виступати і слухати музику.

Розпочнуть спільне дозвілля передфестивальні покази анімаційних і художніх короткометражних фільмів про сусідство від Міжнародного кінофестивалю Cinema Perpetuum Mobile (Мінськ, Білорусь). У програмі фестивалю заплановані майстер-класи від сусідів і для сусідів. Тут мешканці району навчатимуть одне одного вправлятися у міському садівництві, малюванні на одязі, створенні сімейних самвидавів, вигадливому читанні казок та інших корисних справах. Підтримати сусідські ініціативи прийдуть гурти Lemko Bluegrass Band, Оленки, Bahato Lis, Cherry Band, Перекоти Поле, Марія Копитчак та "Оркестр почувань", Joshua Pratt Band і родина скрипалів Кирил і Ксеня Стеценки. Учасники і гості фестивалю також братимуть участь у спільному музикуванні разом з експериментальним проектом "Хатнєграння", який поєднує електронне та акустичне звучання, досліджує найрізноманітніші джерела звуку. Також усі охочі зможуть випробувати міську настільну гру «Підзамче. Нове життя дільниці», яка була розроблена спільно з Центром міської історії.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Мешканці Підзамче організували власний "Фестиваль сусідів"

топ

  Цей день в історії.
  7 липня:

  1572 — Зі смертю короля Речі Посполитої Сигізмунда II перервалась чоловіча лінія династії Ягеллонів, що правила Польщею і Литвою з 1386 року.

  1940 — у Львові відкрито Літературно-меморіальний музей Івана Франка.

  1988 — у Львові, біля пам’ятника Івану Франку відбувся мітинг, у якому взяло участь близько 20 тисяч осіб, де було оголошено про створення Демократичного фронту сприяння перебудові, ядром якого стали всі неформальні об’єднання Львова.

  1994 - в Івано-Франківську проходив Світовий конгрес Союзу українок.

  1994 - в Одесі відбулася Міжнародна конференція освітян України й Канади.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014