Галичина.Інфо

Мешканці Підзамче організували власний "Фестиваль сусідів"

Мешканці Підзамче організували власний "Фестиваль сусідів" “Родичі важливі, а сусіди ближчі” - так говорять на Підзамчі. Тож 6-7 вересня відбудеться "Фестиваль сусідів на Підзамчі", який організований мешканцями району спільно з ініціативою "Йота". Ідея фестивалю належить ініціативі “Йота”. Фестиваль проводиться за підтримки Фонду “Пограниччя”, Фонду “Солідарність” і "Польської допомоги", а також Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні. Впродовж двох днів підзамчани будуть обмінюватися майстерними навичками, пригощати одне одного домашніми стравами, а також виступати і слухати музику.

Розпочнуть спільне дозвілля передфестивальні покази анімаційних і художніх короткометражних фільмів про сусідство від Міжнародного кінофестивалю Cinema Perpetuum Mobile (Мінськ, Білорусь). У програмі фестивалю заплановані майстер-класи від сусідів і для сусідів. Тут мешканці району навчатимуть одне одного вправлятися у міському садівництві, малюванні на одязі, створенні сімейних самвидавів, вигадливому читанні казок та інших корисних справах. Підтримати сусідські ініціативи прийдуть гурти Lemko Bluegrass Band, Оленки, Bahato Lis, Cherry Band, Перекоти Поле, Марія Копитчак та "Оркестр почувань", Joshua Pratt Band і родина скрипалів Кирил і Ксеня Стеценки. Учасники і гості фестивалю також братимуть участь у спільному музикуванні разом з експериментальним проектом "Хатнєграння", який поєднує електронне та акустичне звучання, досліджує найрізноманітніші джерела звуку. Також усі охочі зможуть випробувати міську настільну гру «Підзамче. Нове життя дільниці», яка була розроблена спільно з Центром міської історії.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Мешканці Підзамче організували власний "Фестиваль сусідів"

топ

  Цей день в історії.
  23 жовтня:

  1942 - в табір Белжец (Польща) вивезено 1179 євреїв з Дрогобича, 1020 осіб – з Борислава, 460 – з Самбора, 800 – з Стрия Дрогобицької області.

  1971 - Верховний архієпископ УКЦ кардинал Й.Сліпий під час нарад Ватиканського Синоду єпископів Католицької церкви і в присутності папи Павла VI виступив із промовою в обороні переслідуваної Української церкви, заявивши, що вона понесла величезні жертви, про які у Ватикані ніхто не згадував, оскільки для Ватиканської дипломатії греко-католики УРСР і Польщі стояли на перешкоді.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014