Галичина.Інфо

Поляки хочуть ремонтувати дороги від Шегині та Смільниці до Трускавця

Поляки хочуть ремонтувати дороги від Шегині та Смільниці до Трускавця Партнери Трускавця у Польщі висловили зацікавленість проектом ремонту доріг від пунктів пропусків Шегині та Смільниця до міста-курорту. Про це повідомив заступник міського голови Трускавця Юрій Яворський, який очолював делегацію Трускавця на Днях Вишеградської культури, що проходили в польському місті-партнері Ясло. Бурмістр міста Анжей Чернецький запевнив очільника трускавецької делегації в тому, що Ясло готове прийняти активну і посильну фінансову участь в цьому проекті. Під час урочистостей Юрій Яворський мав зустрічі з повноважними представниками виконавчої та представницької гілок влади Підкарпатського воєводства. Регіональні польські очільники назвали проект Трускавця своєчасним та стратегічно важливим і дали згоду долучитися до його реалізації силами воєводства.

У рамках Днів Вишеградської культури, під час яких яслівчани пропагували гастрономічний туризм та відродження традицій польського виноробства, делегація Трускавця мала змогу вітати учасників та гостей свята.

Ще одним здобутком трускавецької делегації є те, що керівники трускавецьких вогнеборців Михайло Лучковський і Володимир Гординський домовились з польськими пожежниками про допомогу місцевому відділенню рятувальників спецобладнанням та спецодягом.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Поляки хочуть ремонтувати дороги від Шегині та Смільниці до Трускавця

топ

  Цей день в історії.
  12 липня:

  1892 — народився письменник та графік Бруно Шульц.

  1921 - у Прикарпатській Україні створено Селянсько-республіканську партію.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014