Галичина.Інфо

Поляки хочуть ремонтувати дороги від Шегині та Смільниці до Трускавця

Поляки хочуть ремонтувати дороги від Шегині та Смільниці до Трускавця Партнери Трускавця у Польщі висловили зацікавленість проектом ремонту доріг від пунктів пропусків Шегині та Смільниця до міста-курорту. Про це повідомив заступник міського голови Трускавця Юрій Яворський, який очолював делегацію Трускавця на Днях Вишеградської культури, що проходили в польському місті-партнері Ясло. Бурмістр міста Анжей Чернецький запевнив очільника трускавецької делегації в тому, що Ясло готове прийняти активну і посильну фінансову участь в цьому проекті. Під час урочистостей Юрій Яворський мав зустрічі з повноважними представниками виконавчої та представницької гілок влади Підкарпатського воєводства. Регіональні польські очільники назвали проект Трускавця своєчасним та стратегічно важливим і дали згоду долучитися до його реалізації силами воєводства.

У рамках Днів Вишеградської культури, під час яких яслівчани пропагували гастрономічний туризм та відродження традицій польського виноробства, делегація Трускавця мала змогу вітати учасників та гостей свята.

Ще одним здобутком трускавецької делегації є те, що керівники трускавецьких вогнеборців Михайло Лучковський і Володимир Гординський домовились з польськими пожежниками про допомогу місцевому відділенню рятувальників спецобладнанням та спецодягом.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Поляки хочуть ремонтувати дороги від Шегині та Смільниці до Трускавця

Цей день в історії.
19 вересня:

1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014