Галичина.Інфо

На вихідних у Львові відбудуться Фестини кримськотатарської культури

На вихідних у Львові відбудуться Фестини кримськотатарської культури На вихідних, 6 та 7 вересня, у Львові та Винниках вп’яте відбудуться Фестини кримськотатарської культури. Цього року їх організовують Спілка кримських татар у Львові, Музей народної архітектури та побуту «Шевченківський Гай» і історико-краєзнавчий музей міста Винники.

У суботу, 6 вересня, у рамках фестивалю в музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» відбудеться дискусія «Можливості та виклики для кримськотатарського традиційної культури» за участю кримськотатарських та українських митців, що розпочнеться о 12 год.
Також у «Шевченківському гаю» від 14 год. триватимуть майстер-класи з гончарства, кераміки, вишивки, чеканки та інші за участю кримськотатарських та галицьких майстрів, етнічні наспіви від Аліє та Афізе Юсуф-кизи, гурту «Коралі», а також традиційні мелодії та танці, виставка-продаж традиційних мистецьких виробів.

У неділю, 7 вересня, фестиваль переїде в Історико-краєзнавчому музеї у Винниках. О 15 год. тут відкриється виставка традиційного та сучасного мистецтва кримських татар «Невідомий Крим».
Під час другого дня фестивалю також відбудуться майстер-класи з гончарства, кераміки, вишивки, чеканки та інші від кримськотатарських майстрів, етнічні кримськотатарські мелодії, пісні, танці, покази анімаційних фільмів «Легенди кримських татар» дитячої студії «Манюня», колективне приготування та дегустація традиційних страв кримськотатарської кухні.

Як розповів один з один з організаторів фестин Алім Алієв, до Львова вже прибули близько двадцяти гостей з Криму та Києва, та до завтра їх побільшає.
«Особливість суботніх фестин у тому, що це буде спільний українсько-татарський день із спільними майстер-класами, а от в неділя буде повністю присвячена кримськотатарській культурі», – розповів Алім Алієв.
Він також додав, що організатори цілеспрямовано не планували великого концерту, але хотіли показати спільне у мотивах українських та кримськотатарських пісень, тому запросили виконавиць народних пісень Аліє та Афізе Юсуф-кизу.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На вихідних у Львові відбудуться Фестини кримськотатарської культури

топ

  Цей день в історії.
  7 липня:

  1572 — Зі смертю короля Речі Посполитої Сигізмунда II перервалась чоловіча лінія династії Ягеллонів, що правила Польщею і Литвою з 1386 року.

  1940 — у Львові відкрито Літературно-меморіальний музей Івана Франка.

  1988 — у Львові, біля пам’ятника Івану Франку відбувся мітинг, у якому взяло участь близько 20 тисяч осіб, де було оголошено про створення Демократичного фронту сприяння перебудові, ядром якого стали всі неформальні об’єднання Львова.

  1994 - в Івано-Франківську проходив Світовий конгрес Союзу українок.

  1994 - в Одесі відбулася Міжнародна конференція освітян України й Канади.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014