Галичина.Інфо

НАТО проведе спільні навчання з Україною на Яворівському полігоні

НАТО проведе спільні навчання з Україною на Яворівському полігоні Спільні навчання Україна-НАТО відбудуться на Яворівському полігоні, що на Львівщині. Це один з результатів саміту НАТО, який триває в Уельсі. Про це повідомив заступник глави адміністрації Президента Валерій Чалий. Тим часом, зустріч у британському Уельсі триває. За її підсумками представники країн членів ухвалять фінальну резолюцію. Документ закріпить попередні домовленості. Зокрема, створення ударної групи швидкого реагування й фінансову підтримку України у військовому секторі.

Нагадаємо, в четвер, 4 вересня, у валлійському місті Ньюпорт почався дводенний саміт НАТО. Як заявив генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен, опісля саміту на вищому рівні будуть вжиті конкретні заходи щодо поглиблення партнерства між Україною і Північноатлантичним альянсом.

Додамо, що з 15 по 26 вересня біля Львова пройдуть навчання «Швидкий тризуб». Учасниками стануть більше тисячі військових з 15 країн: України, Азербайджану, Болгарії, Канади, Грузії, Німеччини, Великобританії, Латвії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Іспанії та США. У Міноборони США пояснили, що ці навчання регулярні і були заплановані задовго до початку військового конфлікту на Донбасі. Останній раз вони відбувалися в липні 2013 року.

Рекомендовано до перегляду:

» » » НАТО проведе спільні навчання з Україною на Яворівському полігоні

топ

  Цей день в історії.
  7 липня:

  1572 — Зі смертю короля Речі Посполитої Сигізмунда II перервалась чоловіча лінія династії Ягеллонів, що правила Польщею і Литвою з 1386 року.

  1940 — у Львові відкрито Літературно-меморіальний музей Івана Франка.

  1988 — у Львові, біля пам’ятника Івану Франку відбувся мітинг, у якому взяло участь близько 20 тисяч осіб, де було оголошено про створення Демократичного фронту сприяння перебудові, ядром якого стали всі неформальні об’єднання Львова.

  1994 - в Івано-Франківську проходив Світовий конгрес Союзу українок.

  1994 - в Одесі відбулася Міжнародна конференція освітян України й Канади.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014