Галичина.Інфо

У Львові урочисто відкрили Почесне консульство Болгарії

У Львові урочисто відкрили Почесне консульство Болгарії Болгарія відтепер буде ближчою до Львова. Почесне консульство цієї країни урочисто відкрили в парку імені Франка. Будівлю посеред парку, яка раніше була в напіваварійному стані і використовувалась для службових потреб, відремонтували за кошти болгарського уряду.

Дотепер консульства Болгарії в Україні були в Запоріжжі й Одесі, у Києві – Посольство. Почесне консульство у Львові вирішили відкрити, аби розвантажити Посольство – оскільки упродовж літа щомісяця там видавали українцям по декілька тисяч віз. Відтак дипломатична установа у Львові, окрім налагодження культурних зв’язків, також видаватиме і болгарські візи.

«Мені дуже хотілось представити Болгарію у Львові. Коли я вперше сюди приїхав, я був справді надзвичайно вражений такою красою і затишком цього міста. Тож відтоді ми вирішили, що у цьому регіоні хоч і небагато болгар, але все ж ми відкриємо тут Почесне консульство. Почесному консулові ми ставимо завдання – розвивати співпрацю між Львівщиною і Болгарією», – наголосив на відкритті установи Надзвичайний і Повноважний Посол Болгарії в Україні Красімір Мінчев.

Штат болгарського консульства у Львові буде невеликим – разом з Почесним консулом буде п’ятеро співробітників. Уже зараз відомо, що завдяки болгарським інвестиціям у Львові разом з мерією реалізують декілька бізнесових та природоохоронних проектів.

«Ми радо всіх вітаємо, шануємо за нашу тісну співпрацю, вона відбувається у дуже складний час, тому що в Україні війна, і я переконаний, що всі країни Європейського Союзу, також Болгарія, будуть займати дуже жорстку, проукраїнську позицію», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові урочисто відкрили Почесне консульство Болгарії

топ

  Цей день в історії.
  7 липня:

  1572 — Зі смертю короля Речі Посполитої Сигізмунда II перервалась чоловіча лінія династії Ягеллонів, що правила Польщею і Литвою з 1386 року.

  1940 — у Львові відкрито Літературно-меморіальний музей Івана Франка.

  1988 — у Львові, біля пам’ятника Івану Франку відбувся мітинг, у якому взяло участь близько 20 тисяч осіб, де було оголошено про створення Демократичного фронту сприяння перебудові, ядром якого стали всі неформальні об’єднання Львова.

  1994 - в Івано-Франківську проходив Світовий конгрес Союзу українок.

  1994 - в Одесі відбулася Міжнародна конференція освітян України й Канади.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014