Галичина.Інфо

ЄБРР відтермінує кредити Львівавтодору та Львівелектротрансу ще на 10 років

ЄБРР відтермінує кредити Львівавтодору та Львівелектротрансу ще на 10 років Європейський банк реконструкції та розвитку відтермінує десятирічні кредити у сумі 38 млн євро, надані у 2009 році комунальним підприємствам «Львівавтодор» та «Львівелектротранс» ще на 10 років. Відповідне рішення про погодження умов реструктуризації кредиту, запропонованих ЄБРР, прийняли 5 вересня на засіданні виконавчого комітету ЛМР. «Умови реструктуризації кредиту стосуються продовження строку кредиту на 10 років з пільговим періодом 1 рік та схеми погашення кредиту – вісімнадцятьма рівними платежами кожні шість місяців після завершення дії зобов’язань щодо надання коштів», – вказано у рішенні виконкому ЛМР.

Нагадаємо, кредитну угоду щодо залучення 38 млн євро на розвиток та модернізацію інфраструктури «Львівелектротранс» було підписано у 2009 році.
У рамках угоди з ЄБРР було заплановано використати ці кошти за двома напрямами: 26 млн євро отримало Львівське комунальне автотранспортно-дорожнє підприємство № 1339 на інвестицію у реконструкцію міських вулиць та покращення інфраструктури громадського транспорту вздовж трамвайних ліній № 2 і № 6 у місті; 12 млн євро кредитних коштів ЄБРР було залучено ЛКП Львівелектротранс на інвестицію в інфраструктуру громадського транспорту, на оновлення парку трамваїв, оновлення інфраструктури трамвайного сполучення, модернізацію депо і підвищення ефективності використання енергії.
Кредит видано на 10 років, із трирічним відтермінуванням сплати тіла кредиту на 3 роки, термін погашення його припадав на 12 березня 2019 року.
Наразі, проект успішно реалізовується, уже відновлено трамвайні колії, дороги та суміжну інфраструктуру вздовж двох найбільш перевантажених трамвайних ліній Львова - №2 та №6, втілено систему регулювання дорожнього руху та профінансовано модернізацію трамвайної інфраструктури, депо та ремонтні роботи рухомого складу.

Рекомендовано до перегляду:

» » » ЄБРР відтермінує кредити Львівавтодору та Львівелектротрансу ще на 10 років

топ

  Цей день в історії.
  1 грудня:

  1187 — помер Галицький князь Ярослав Осмомисл.

  1909 — народився композитор Кос-Анатольський Анатолій.

  1930 — народився письменник Федорів Роман Миколайович.

  1937 — народився письменник, науковець, перекладач із давньогрецької та латинської мов Андрій Содомора.

  1989 — Зустріч у Ватикані Папи Івана Павла ІІ з керівником СРСР Михайлом Горбачовим започаткувала офіційну легалізацію Української Греко-Католицької Церкви.

  1991 — на Всеукраїнському референдумі 90,32% громадян висловилася за незалежність правонаступниці УРСР.

  2009 — у Львові запустили Львівський міський рейковий автобус.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014