Галичина.Інфо

У Львові створили Українсько-Польський університет транскордонного співробітництва

У Львові створили Українсько-Польський університет транскордонного співробітництва Генеральне консульство Республіки Польща у Львові, Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація та Львівська міська рада, як співорганізатори українсько-польського «Фестивалю партнерства», виступили з ініціативою започаткування постійно діючого проекту «Українсько-Польський університет транскордонного співробітництва». Таке рішення записане у Спільній декларації про активізацію українсько-польського транскордонного співробітництва, озвученій 6 вересня у малій сесійній залі Львівської обласної ради під час українсько-польського Форуму партнерства.

Проект «Українсько-Польський університет транскордонного співробітництва» започатковано з метою розв’язання практичних питань у сферах економіки та енергоефективності, культури і туризму, освіти і науки, екології та рекреації, охорони здоров’я та соціального захисту, збереження історико-архітектурної спадщини.

Як зазначено у декларації, «основним завданням цього проекту є глибоке і різностороннє вивчення, передача досвіду органів місцевої і регіональної влади, громадських, наукових, релігійних інституцій Республіки Польща у задекларованих сферах, а також у сфері євроінтеграції, зокрема, з питань адміністративно-територіальної реформи, системи управління та розвитку міст і території, галузевого розвитку, роботи з інституціями ЄС, співпраці органів влади і громадського сектору, вирішення найбільш важливих проблем у суспільному транскордонному просторі».

«Українсько-Польський університет транскордонного співробітництва» працюватиме у таких формах: конференції, семінари, вишколи, виставки, тощо.

Учасники Форуму партнерства закликали всі регіони і міста Польщі, які є партнерами Львівщини та Львова і мають добру волю допомогти Україні в цей складний період підтримати цю ініціативу і долучитися до реалізації проекту.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові створили Українсько-Польський університет транскордонного співробітництва

топ

  Цей день в історії.
  9 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014