Галичина.Інфо

У Львові створили Українсько-Польський університет транскордонного співробітництва

У Львові створили Українсько-Польський університет транскордонного співробітництва Генеральне консульство Республіки Польща у Львові, Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація та Львівська міська рада, як співорганізатори українсько-польського «Фестивалю партнерства», виступили з ініціативою започаткування постійно діючого проекту «Українсько-Польський університет транскордонного співробітництва». Таке рішення записане у Спільній декларації про активізацію українсько-польського транскордонного співробітництва, озвученій 6 вересня у малій сесійній залі Львівської обласної ради під час українсько-польського Форуму партнерства.

Проект «Українсько-Польський університет транскордонного співробітництва» започатковано з метою розв’язання практичних питань у сферах економіки та енергоефективності, культури і туризму, освіти і науки, екології та рекреації, охорони здоров’я та соціального захисту, збереження історико-архітектурної спадщини.

Як зазначено у декларації, «основним завданням цього проекту є глибоке і різностороннє вивчення, передача досвіду органів місцевої і регіональної влади, громадських, наукових, релігійних інституцій Республіки Польща у задекларованих сферах, а також у сфері євроінтеграції, зокрема, з питань адміністративно-територіальної реформи, системи управління та розвитку міст і території, галузевого розвитку, роботи з інституціями ЄС, співпраці органів влади і громадського сектору, вирішення найбільш важливих проблем у суспільному транскордонному просторі».

«Українсько-Польський університет транскордонного співробітництва» працюватиме у таких формах: конференції, семінари, вишколи, виставки, тощо.

Учасники Форуму партнерства закликали всі регіони і міста Польщі, які є партнерами Львівщини та Львова і мають добру волю допомогти Україні в цей складний період підтримати цю ініціативу і долучитися до реалізації проекту.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові створили Українсько-Польський університет транскордонного співробітництва

топ

  Цей день в історії.
  7 липня:

  1572 — Зі смертю короля Речі Посполитої Сигізмунда II перервалась чоловіча лінія династії Ягеллонів, що правила Польщею і Литвою з 1386 року.

  1940 — у Львові відкрито Літературно-меморіальний музей Івана Франка.

  1988 — у Львові, біля пам’ятника Івану Франку відбувся мітинг, у якому взяло участь близько 20 тисяч осіб, де було оголошено про створення Демократичного фронту сприяння перебудові, ядром якого стали всі неформальні об’єднання Львова.

  1994 - в Івано-Франківську проходив Світовий конгрес Союзу українок.

  1994 - в Одесі відбулася Міжнародна конференція освітян України й Канади.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014