Галичина.Інфо

Кількість прихильників незалежності Шотландії різко збільшилася за два тижні до референдуму

Кількість прихильників незалежності Шотландії різко збільшилася за два тижні до референдуму Напередодні наміченого на 18 вересня референдуму в Шотландії помітно зросла кількість прихильників незалежності. Як свідчать дані опитування, проведеного інститутом дослідження громадської думки YouGov, незалежність підтримують 51% респондентів, проти - 49%. Про це повідомляє DW з посиланням на результати соцопитування замовленого британською газетою The Sunday Times, за завданням якої було проведено соціологічне дослідження.

Відзначається, що менш ніж за два тижні до референдуму на користь незалежності стало висловлюватися все більше шотландців. Ще місяць тому число громадян, які виступали за перебування країни в складі Сполученого Королівства, на 22% перевищувало число прихильників незалежності.

За даними ЗМІ, королева Великобританії Єлизавета II серйозно стурбована можливою конституційною кризою в зв'язку з тим, що Шотландія на майбутньому референдумі може проголосувати за незалежність. Офіційно Букінгемський палац зберігає нейтралітет.

Якщо на референдумі 18 вересня більшість громадян дадуть позитивну відповідь на питання про незалежність, то навесні 2016 року Шотландія вийде зі складу Сполученого Королівства.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Кількість прихильників незалежності Шотландії різко збільшилася за два тижні до референдуму

Цей день в історії.
19 вересня:

1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014