Галичина.Інфо

Кількість прихильників незалежності Шотландії різко збільшилася за два тижні до референдуму

Кількість прихильників незалежності Шотландії різко збільшилася за два тижні до референдуму Напередодні наміченого на 18 вересня референдуму в Шотландії помітно зросла кількість прихильників незалежності. Як свідчать дані опитування, проведеного інститутом дослідження громадської думки YouGov, незалежність підтримують 51% респондентів, проти - 49%. Про це повідомляє DW з посиланням на результати соцопитування замовленого британською газетою The Sunday Times, за завданням якої було проведено соціологічне дослідження.

Відзначається, що менш ніж за два тижні до референдуму на користь незалежності стало висловлюватися все більше шотландців. Ще місяць тому число громадян, які виступали за перебування країни в складі Сполученого Королівства, на 22% перевищувало число прихильників незалежності.

За даними ЗМІ, королева Великобританії Єлизавета II серйозно стурбована можливою конституційною кризою в зв'язку з тим, що Шотландія на майбутньому референдумі може проголосувати за незалежність. Офіційно Букінгемський палац зберігає нейтралітет.

Якщо на референдумі 18 вересня більшість громадян дадуть позитивну відповідь на питання про незалежність, то навесні 2016 року Шотландія вийде зі складу Сполученого Королівства.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Кількість прихильників незалежності Шотландії різко збільшилася за два тижні до референдуму

топ

  Цей день в історії.
  11 липня:

  1925 — у Львові засновано Українське національно-демократичне об\'єднання.

  1995 - в Івано-Франківську відбулася міжнародна науково-практична конференція "Галичу - 1100 років".
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014