Галичина.Інфо

Львівська філармонія у новому сезоні відсвяткує чотири ювілеї

Львівська філармонія у новому сезоні відсвяткує чотири ювілеї Львівська філармонія у четвер, 11 вересня, відкриває сезон із "Музики дунайського регіону" у виконанні академічного симфонічного оркестру "INSO-Львів", який цьогоріч святкуватиме своє 15-річчя. Із цим колективом на сцену вийде австрійський диригент, професор Музичної гімназії у Відні Георг Кугі.

"Кожній людині під час війни дуже важливо відчувати хоч б трохи безпеки і не цуратися культурного життя. І це ми намагаємося зробити нашим концертом, щоб хоча б на годину-дві перенести слухачів у нормальний безпечний світ", - розповів про свій концерт у Львові Кугі.

Тим часом Академічний камерний оркестр "Віртуози Львова" почне творчий сезон 18 вересня і протягом року святкуватимуть своє 20-річчя.

Ще один ювілей у філармонії - 75-річчя Академічного симфонічного оркестру. Цей колектив відкриває сезон 21 вересня. Втім, до того оркестр запрошує усіх на благочинний мистецький марафон “Музика – на варті миру”. Упродовж тижня оркестранти даватимуть концерти просто неба в історичній часині міста і зібрані гроші перерахують на потреби українського війська.

Ювілейним цьогоріч буде і ХХ Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти", який триватиме у філармонії з 26 вересня до 12 жовтня. На фестивальних концертах львівська публіка почує найкращих українських виконавців, а також гастролерів.

"Чимало іноземних гастролерів відмовилися від гонорарів і у такий спосіб висловили свою солідарність із українцями у такий нелегкий час", - розповів генеральний директор Львівської філармонії Володимир Сивохіп.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львівська філармонія у новому сезоні відсвяткує чотири ювілеї

топ

  Цей день в історії.
  6 липня:

  1920 - у Львові відбувся перший концерт музичного товарства “Бандурист”.

  1941 - у Львові на зборах громадян для захисту інтересів українських мешканців було створено Українську раду сеньйорів, яку очолив К.Левицький, а почесним главою став митрополит А.Шептицький.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014