Галичина.Інфо

У Львові з опалого листя виготовлятимуть паливо

У Львові з опалого листя виготовлятимуть паливо У Львові реалізують проект «Міська експериментальна програма виробництва пелет із зелених відходів». Метою проекту є підтримка інноваційного процесу використання зелених відходів та залишків деревини – через реалізацію експериментальної програми виробництва пелет. У межа проекту дослідять властивості пелет та вивчатимуть досвід польського самоврядування щодо господарювання відходами та розвиток відповідних технічних засобів, якими розпоряджається міська рада Львова.

«Цей проект готовий до застосування на практиці. Він стосується теми раціонального поводження із зеленими відходами. Це питання багато років турбує Львів. Адже ми щороку стикаємося із проблемою спалювання опалого листя та інших зелених відходів, а це викликає численні нарікання мешканців», – розповів директор КП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик.
Реалізація такого проекту, каже він, дозволить у майбутньому раціонально використовувати зелені відходи міського комунального господарства для виготовлення альтернативного палива. Окрім того, проект передбачає придбання спеціальної техніки, яка дозволить суттєво поліпшити процес збору та переробки зелених відходів.
«Саме придбання техніки є тією особливістю, яка суттєво відрізняє цей проект від багатьох інших, зосереджених головним чином на питаннях технічної допомоги. Важливим є також те, що техніку нам буде надавати український виробник», – зауважив чиновник.

Проект також передбачає збір зелених відходів з території міста та їх переробку з використанням придбаної техніки.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові з опалого листя виготовлятимуть паливо

Цей день в історії.
19 вересня:

1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014