Галичина.Інфо

У межах Форуму видавців пройде дитячий фестиваль

У межах Форуму видавців пройде дитячий фестиваль У межах 21-го Форуму видавців відбудеться дитячий фестиваль «Книгоманія». Його програма розрахована на дітей від 3 до 13 років і містить зустрічі з письменниками, літературні читання, презентації книжок, майстер-класи, квести, забави, інтерактивні вистави, а для батьків – семінари та лекції з педагогіки, логопедії, дитячої психології і навіть медицини.

Під час фестивалю найменші читачі матимуть можливість зустрітися з улюбленими авторами: Володимиром Рутківським, Сашком Дерманським, Лесею Ворониною, Іваном Андрусяком, Тетяною Щербаченко, Галиною Ткачук, Галиною Малик, Сергієм Гридіним, Надійкою Гербіш і багатьма іншими.

Нову дитячу книжку презентуватиме письменник зі світовим іменем Андрій Курков. Тарас Прохасько і Мар’яна Прохасько підготували продовження історії про кротиків – «Куди зникло море», яке представлять у супроводі пісень Соні Садової (співачка Дана Винницька).

Відомий музикант та галерист Павло Гудімов розповідатиме маленьким розумникам про мистецтво.

Майстер-класи з малювання з дітворою проведуть відомі ілюстратори Катерина Штанко, Даша Ракова, Мар’ян Пирожок, Романа Романишин та Андрій Лесів (творча майстерня «Аґрафка»), Ганна Осадко та інші. Разом з Тетяною Щербаченко та її Кольоровими Кицями діти зв’яжуть «шалик миру». А окрім того маленькі умільці матимуть нагоду власноруч зробити ляльку-мотанку, pop-up книгу, арт-бук, книжкові закладки, папір, книгу з конструктора «Лего» та багато-багато іншого.

Письменниця і поетка Галина Крук розкаже на що потрібно звертати увагу, обираючи книжки для малят.

На фестиваль до Львова завітають і 62 переможці конкурсу дитячого читання «Книгоманія».

Рекомендовано до перегляду:

» » » У межах Форуму видавців пройде дитячий фестиваль

топ

  Цей день в історії.
  7 липня:

  1572 — Зі смертю короля Речі Посполитої Сигізмунда II перервалась чоловіча лінія династії Ягеллонів, що правила Польщею і Литвою з 1386 року.

  1940 — у Львові відкрито Літературно-меморіальний музей Івана Франка.

  1988 — у Львові, біля пам’ятника Івану Франку відбувся мітинг, у якому взяло участь близько 20 тисяч осіб, де було оголошено про створення Демократичного фронту сприяння перебудові, ядром якого стали всі неформальні об’єднання Львова.

  1994 - в Івано-Франківську проходив Світовий конгрес Союзу українок.

  1994 - в Одесі відбулася Міжнародна конференція освітян України й Канади.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014