Галичина.Інфо

На Галичину насувається торнадо

На Галичину насувається торнадо На Галичину насувається торнадо! Цей вихор має має ім'я, звісно жіноче. Це - «Dakh Daughters».
4-го листопада о 19:00 у театрі імені Марії Заньковецької у Львові, 7-го листопада о 19:00 у театрі імені Тараса Шевченка в Тернополі, 8-го листопада о 19:00 в обласній філармонії в Івано-Франківську відбудеться концерт фрік-кабаре «Dakh Daughters».

Гурт презентує оновлену програму до якої, окрім загальновідомих композицій, увійдуть нові: на слова Сергія Жадана «Візьми», Редьярда Кіплінга «If», Ганса Мюллера «Гамлет-машина» та інші.
Дівчата обіцяють нові інтонації, - в програмі з’явиться легка відстороненість, споглядальність, оцінка сьогодення очима блукальця, вічного мігранта...
«Dakh Daughters» – це проект засновника театру «Дах», продюсера і режисера Влада Троїцького. Учасниці в коротких білих сукнях, з набіленими, немов у сумних паяців, обличчями, непроникно серйозно подають найбільш гротесковий матеріал. Самі дівчата характеризують свій стиль як «фрік-кабаре». Критики охрестили «Dakh Daughters» головним культурним відкриттям останніх років. Фрік-кабаре з успіхом виступали не лише в Україні, але також у Франції, Польщі, Московії, Канаді, США, Франції.

Організаційні партнери: ресторан "Бункермуз" та мистецьке об'єднання "Коза"
Інформаційні партнери: канал ІНТБ, портал 0352, УХ радіо.

Рекомендовано до перегляду:

» » На Галичину насувається торнадо

топ

  Цей день в історії.
  15 грудня:

  1814 — помер Іван Югасевич-Склярський, педагог, народний поет, збирач фольклору.

  1932 — ЦК КП(б)У затвердив перелік 82 районів України, куди припинялося надходження промислових і продовольчих товарів за зрив планів хлібозаготівлі (початок «голодомору»).

  1964 — у Канаді прийнятий державний прапор із кленовим листом.

  2000 — на знак протесту проти політики президента Леоніда Кучми на головній площі Києва учасниками акції «Україна без Кучми» були встановлені перші намети.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014