Галичина.Інфо

На Галичину насувається торнадо

На Галичину насувається торнадо На Галичину насувається торнадо! Цей вихор має має ім'я, звісно жіноче. Це - «Dakh Daughters».
4-го листопада о 19:00 у театрі імені Марії Заньковецької у Львові, 7-го листопада о 19:00 у театрі імені Тараса Шевченка в Тернополі, 8-го листопада о 19:00 в обласній філармонії в Івано-Франківську відбудеться концерт фрік-кабаре «Dakh Daughters».

Гурт презентує оновлену програму до якої, окрім загальновідомих композицій, увійдуть нові: на слова Сергія Жадана «Візьми», Редьярда Кіплінга «If», Ганса Мюллера «Гамлет-машина» та інші.
Дівчата обіцяють нові інтонації, - в програмі з’явиться легка відстороненість, споглядальність, оцінка сьогодення очима блукальця, вічного мігранта...
«Dakh Daughters» – це проект засновника театру «Дах», продюсера і режисера Влада Троїцького. Учасниці в коротких білих сукнях, з набіленими, немов у сумних паяців, обличчями, непроникно серйозно подають найбільш гротесковий матеріал. Самі дівчата характеризують свій стиль як «фрік-кабаре». Критики охрестили «Dakh Daughters» головним культурним відкриттям останніх років. Фрік-кабаре з успіхом виступали не лише в Україні, але також у Франції, Польщі, Московії, Канаді, США, Франції.

Організаційні партнери: ресторан "Бункермуз" та мистецьке об'єднання "Коза"
Інформаційні партнери: канал ІНТБ, портал 0352, УХ радіо.

Рекомендовано до перегляду:

» » На Галичину насувається торнадо

топ

  Цей день в історії.
  15 липня:

  1410 — відбулася Грюнвальдська битва між військами Тевтонського ордену та об\'єднаними військами Королівства Польського і Великого князівства Литовського, Руського і Жемайтійського.

  1919 - розпочався перехід урядових структур ЗУНР, галицьких біженців та Галицької армії через р. Збруч. УГА нараховувала 12 піших і одну кінну бригади чисельністю біля 50 тис. вояків, на озброєнні яких знаходилось 603 кулемети і 187 гармат. Разом з тиловими частинами Галицьке військо складало близько 85 тис.

  1920 - польський уряд ухвалив ряд постанов “Про проведення земельної реформи в Західній Україні”, згідно з якими земельна реформа проводилася шляхом парцеляції, тобто поділу великих поміщицьких маєтків на невеликі ділянки (парцели) і продажу їх селянам та осадництва, що передбачало утворення окремих садиб (осад). При цьому землею наділялося першочергово польське населення, щоб збільшити його питому вагу в краї.

  1920 - нота уряду ЗУНР до Найвищої Ради Антанти, в якій закликалося визнати державну самостійність Східної Галичини. З цього моменту екзильний уряд на чолі з Є. Петрушевичем повернувся до старої назви “Західно-Українська Народна Республіка”. Концепція державної самостійності Східної Галичини була схвалена трудовою (УНТП), радикальною (УРП) та християнсько-суспільною (УХСП) партіями.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014