Галичина.Інфо

За упокій по Україні

За упокій по Україні Насилля і страх, шантаж і патос — ото й увесь інструментарій теперішньої влади в Україні. Це — все що залишилось, — решта розсіяно за вітром. Ніц людського, нічого від Бога. Винуватих шукати марно, — їх число обраховується десятками мільйонів, — це абсолютна більшість українських громадян, — усі хто обирав собі паханів, а також усі ті, що боролись за ротацію паханів їхніх на своїх.

За давнім гебрейським звичаєм — годилося б посіяти голову попелом, тим більше, що й попелу не бракне — азійський суховій зі східних степів навіва 'го вдосталь. Вітер приносить з собої млосний аромат запеклих решток людського мнєса і кісток, гойкання диких азіатів, запах перегару і поту...

Сп'янілі від тих ароматів, необандеровці вагітніють нетерпимістю і людиноненавістю і, за командою вбивць в законі, вбивають, примушують до вбивства, вгризаються в горло усім не таврованим штамом тієї холєри.

Ампутація лугандону вже не допоможе, — метастази поширились на весь організм, — варіантів не залишилось, — лише автаназія.
Одних призивають на фронт, инших — саджають за ґрати, решта — повинні мовчати, — усі, хто їм винин, усі, хто розділили гріх — повинні мовчати. А я їм не винен, тож можу сказати. Ви згрішили, - і неминуча відплата!

Ні, — кров не волає про помсту до неба, — кров запеклася, зсохлась, випріла вся, зашкарубіла і посіялась попелом за вітром. Той попіл в очах і на язиках. Він пече, обпікає, дурманить рештки розуму.

Нестерпний сморід вита над Україною. Від України тхне. При згадці про Україну хочеться вмити руки. Україна трансформувалась в клон Московії. Обидві не заслуговують на буття в цьому світі, — тому вони і сконають.

Членство в силових структурах пахана минувшого, в моїх очах, завжди було смертним гріхом. Жодної різниці з паханатом теперішнім — не роблю. Певен, усі — від президента і прем'єр-міністра до останнього голови адміністрації на районі та військогового комісара отримають своє. Власне, вони вже черпають ложкою осуд посполитих і прокльони; немаю жодного сумніву — невдовзі черпатимуть черпаком. Я не Добрий Господь, не святий і не клірик, я грішний, і вмію не прощати. Хай же кожен отримає справедливу заплату за свої гріхи. І ці, — те що їм належить, — насильницьку мученицьку смерть і злу память по смерти.

Насилля і страх, шантаж і патос, глупство і гріх, — ото й усе що залишилось від України...

Я щасливий з того, що мої пращури не були козаками, бандерівцями, українцями. І мені щиро дуже шкода тих Людей в яких з цим не склалось.
Люди добрі, вмивайте руки, — полиште мерців. Живіть. Полиште мерців на смерть. Живіть для себе і инших. Заради дітей і доброї памяти, по совісти, без вбивств і осуду инших, відмінних від вас. І буде вам добре. А ні — то сконаєте разом з ними і тією республікою до холєри!

Прощай, мачухо моя Україно! Перевертайся в гробі, і хай земля буде тобі важчою за єгипетські піраміди. І жоден святий нехай не згадає тебе в молитвах своїх, ані в прийдешньому царстві одвічного Бога. Спочивай разом з дочкою і сестрицею своєю Московією в тому місці пекла котре Денте побоявся описати. Ото й весь мій тобі заупокій. Амінь.

Рекомендовано до перегляду:

» » За упокій по Україні

топ

  Цей день в історії.
  21 жовтня:

  1964 — помер Григорій Гурійович Верьовка, український композитор і хоровий диригент.

  1920 - у Відні відбулося засідання Української Національної Ради, на якому заслухано звіт О. Назарука про діяльність галицької місії в Ризі. Було визнано, що делегати діяли відповідно до урядових інструкцій.

  1942 - зі Збаража Тернопільської області депортовано в табір знищення Белжец 1000 євреїв, на місці убито 130 осіб, з Скалата цієї ж області близько 3000, убито 153 єврея.

  1947 - у Львові у дві години ночі проведена операція з виселення “членів УПА, ОУН та інших бандпосібників” разом із їх сім’ями. Зі Львова із запланованих 287 сімей виселили 275 (не було дев’ять сімей) і призупинили виселення трьох сімей. Із сільських районів області виселено 5321 сім’ю (15774 особи), звільнено близько 200 сімей.

  1947 - обком КП(б)У Станіславської області і облуправління Міністерства державної безпеки УРСР провели операцію з виселення 4575 сімей (12476 осіб) зарахованих до оунівського підпілля області.

  1981 - відбувся Всеканадський з’їзд Союзу українців-самостійників, який був присвячений відзначенню 50-річчю Союзу української молоді в Канаді.

  1989 - у Львові відновлено Наукове товариство імені Шевченка як спадкоємця НТШ з 1873 року.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014