Галичина.Інфо

Віталій Кулачковський 2-09-2014, 17:44

В олімпійській скарбничці Львова тепер ще одне золото

Чемпіон юнацької Олімпіади Павло Коростильов повернувся додому і продовжує тренування. У китайському НанкІні львів’янину не було рівних у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів. До того ж, Павло побив світовий рекорд, який сам же і встановив цього року. Другий день Олімпійських ігор став ключовим для шістнадцятирічного Павла Коростильова. У кваліфікації львів’янин показав другий результат. А у фіналі із перших пострілів захопив лідерство і твердо вирішив його не випускати, і - таки переміг. Тепер

Віталій Кулачковський 8-08-2014, 13:41

У Львові стартував міжнародний турнір з велотреку «Гран-прі Галичини»

На львівському велотреку «СКА» розпочався престижний міжнародний турнір «Гран-прі Галичини». За перемогу та бали до рейтингу Кубку світу борються майже 100 атлетів із чотирьох країн. Учасники змагаються у 21 виді велотреку: 10 жіночих, 10 чоловічих та медісоні — це змішана парна гонка. Спортсмен команди Білорусі Владислав Новік зізнається, що здобути заповітні бали тут непросто: «Тут досить важко. Всі учасники добре підготовлені. Але всі ж приїжджають саме для того, щоб здобути бали на Кубок світу». Турнір

Віталій Кулачковський 3-08-2014, 11:19

У Львові завершилися змагання «Кубок Лева» зі спортивного орієнтування

Близько чотирьохсот спортсменів з усієї України зібралися у Львові та упродовж трьох днів, 1-3 серпня, змагалися за перемогу на турнірі «Кубок Лева». Перші два етапи відбувалися у Брюховичах. Спершу атлети долали довгу дистанцію, а потім ще й коротку. А ось третій змагальний день подарував учасникам та глядачам справжню «родзинку»: орієнтувальники бігали центром Львова. Саме так виглядав спринт. Головний суддя турніру Роман Хопта розповів: «На спринт зібралося найбільше учасників. Люди хочуть відчути

Віталій Кулачковський 21-07-2014, 15:26

Львівське вотерпольне «Динамо» здобуло Кубок України

До титулу чемпіона України команда Ігоря Зінкевича додала ще й національний Кубок. У фіналі цього турнірі львів’яни зустрілися з харківським «Слобожанцем». Попри статус аутсайдера, гості зуміли нав’язати галичанам боротьбу. На велику перерву суперники пішли за нічиєї 4:4. Головний тренер «Слобожанця» Сергій Колточихін зауважив: «На львів’ян тиснула відповідальність, вони хвилювалися. Ми ж своє завдання і так виконали, тому грали спокійно». У третій чверті «Динамо» втекло у відрив і вже до завершення

Віталій Кулачковський 14-07-2014, 13:50

У Львові завершився півфінал Чемпіонату України з шахів

Упродовж дев’яти днів Львів приймав півфінальний етап національної першості. Майже 150 спортсменів виборювали п'ять путівок до фіналу. За підсумками дев’яти турів, учасники визначали п’ятірку найкращих, яка продовжить боротьбу за титул чемпіона України. Відразу кілька галичан до останнього туру зберігали шанс увійти до ТОП-5, але у підсумку абсолютно всі господарі першості «пролетіли» повз нагороди. Найкраще з наших відіграв Мартин Кравців, він посів сьоме місце. Отже, на фінальному етапі Чемпіонату

Віталій Кулачковський 8-07-2014, 13:53

У Львові відбувся дебютний етап Кубка Лева з даунхілу

У Львові відбувся дебютний етап Кубка Лева з даунхілу. Це екстремальний та надзвичайно ефектний вид спорту. Більше сотні велосипедистів зібрались, аби наввипередки промчати з гори Погулянки до самого низу. Траса — близько кілометра, а це трішки більше хвилини в дорозі. Для елітної групи екстремалів рельєф не надто складний — їм завжди бракує гір і трамплінів. Зате тут треба добряче присісти на педалі. Минулоріч на цей турнір приїхало вдвічі менше велосипедистів. А от цього сезону організатори хочуть

Віталій Кулачковський 3-07-2014, 12:13

У Львові триває Чемпіонат України з шахів

У Львові триває Чемпіонат України з шахів. У турнірі беруть участь 98 чоловіків та 32 жінки, серед них 26 гросмейстерів. Напередодні спортсмени відіграли швидкі шахи. Несподівано перемогу здобув львів’янин Михайло Олексієнко...